Kyria4444
#11
(02-11-2019, 11:07)Tiuma napisał(a): A no wtrącam się bo to jest faworka pomocniczku c:

brak slow dla tego delikwenta , nie zachowuj sie jak przedszkolaczek który płacze o byle co.
#12
Każdy wie ze oni cos do siebie czuja ziizik to pisal i inni tez pisza c:
#13
(02-11-2019, 11:11)Tiuma napisał(a): Każdy wie ze oni cos do siebie czuja ziizik to pisal i inni tez pisza c:

Kyria ma chlopaka w realu c: i to nie jest tails
#14
dobra usilnie probujecie nas sklucic takie jest moje zdanie ktos Sie we mnie podkochuje i ktos sieje ploty a my na serwerze mamy Siebie i dobrze o tym wiadomo wiec nie rozumiem po co to zamieszanie i proba perwersji jak i tak nie pozwole na to bysmy Sie we trujke poklucili o cos czego nie bylo  wiem kto za tym stoi ale nie bede glosno tego pisac Smile  mc to zabawa i tak powinno zostac a to ze w tych klocach nam Sie fajnie czas razem spedza jeszcze nic nie znaczy i wezcie na to poprawke dzieciaki i troche dystansu

moge dac podpowiedz ze ta osoba co to wygaduje byla danego dnia kiedy krysia zostawila mi smutna tabliczke i od dawna gada na mnie glupoty

-propo kalach milo to wiedziec ze dziala to w dwie strony Smile przeciez wiemy ze to zabawa i na tym koniec tak to wyglada bo niestety tak musi byc chyba wiemy czemu ale to juz nasza sprawa

-tail jest adminem i raczej nie gadalbym tak proszac Sie o bana ewidentnie widac ze stoi za tym jakis mulciak

-co do krysi znamy Sie dlugo zawsze nam bylo wesolo i jestesmy dorosli wiemy co robimy

-ksl jak mnie zaczol zle traktowac tak dalej to robi i za duzo gada badzmy szczerzy w wiekszosci obrazajac kogos

-kenvi miala odejsc nagle podobno z mojego powodu i ze ja jestem wszystkiemu winien

teraz to Sobie podsumujcie bo ja mam dosc tej afery i tych glupich plotek ktore nas tylko sklucaja
#15
XD
To dlaczego pisales ze oni się w sobie kochają? Żeby im dokuczyć oczywiście xd widziałem jak oszukales iooi na endstona a potem co pisales XD nie ma bardziej dwulicowego człowieka niż ty c:
#16
(02-11-2019, 11:32)Tiuma napisał(a): XD
To dlaczego pisales ze oni się w sobie kochają? Żeby im dokuczyć oczywiście xd widziałem jak oszukales iooi na endstona a potem co pisales XD nie ma bardziej dwulicowego człowieka niż ty c:

ioooi mial dostac unbana na pewnym serwie za tego enda i jak dobrze wiesz nie nazywaj mnie oszustem skoro nigdy nikogo nie oszukalem nie daje pierwszy wlasnie z tej racji scamu i widziales jak go oszukalem xDDDDD to Ci dobre oddalem mu tego enda i zrezygnowalem z tej wymiany bo on zaczol mieszac tak btw

chyba to jasne ze takich spraw Sie nie zalatwia na juz teraz bo to wymaga znajomosci i kontaktu by dostac unbana na najwiekszym serwie polskim non prem

(02-11-2019, 11:38)ZiiiZ napisał(a):
(02-11-2019, 11:32)Tiuma napisał(a): XD
To dlaczego pisales ze oni się w sobie kochają? Żeby im dokuczyć oczywiście xd widziałem jak oszukales iooi na endstona a potem co pisales XD nie ma bardziej dwulicowego człowieka niż ty c:

kiedy to napisalem ja Sie pytam ?
#17
czyli go oszukales bo widziałem ze mowiles mu ze będzie miał ub XDDD a endstona mu pewnie nie oddales złodzieju c:
#18
zaraz wyfapiesz watek za obrazanie od zlodzieji gosciu kiedy to bylo zaraz poprosze Cichego o sprawdzenie danego dnia w logach
#19
dawaj złodzieju i plotkarzu XD

ok lec pisz o kyrii i tailsie dalej jak to robiles c:
#20
nie bede banowac ci kolejnego mulciaka powiem tylko ze mi Cie szkoda mlody/a nie dam Sie sprowokowac randomowi zegnam moim zdaniem watek do zamkniecia


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości