obraza, przekleństwa
#1
Twój nick: MrKop3reQ
Nick oskarżonego: Wiki155
Opis sytuacji: Obraża graczy/a i przeklina
Dowód/Screen: https://imgur.com/a/GzC7s9z
DAJ PLUSA I WEJDŹ NA KANAAŁ: MrKop3reQ
poleca chińczyk Jamioł!
#2
Ja bym na miejscu osoby banującej tobie dał na godzinkę bana ostrzegawczego za liczne prowokacje - bo widzę, że specjalnie została ta burza wywołana, bo spamiliście "stiv" i innymi wyrazami, aż się wkurzyła dana osoba.
#3
(02-10-2019, 13:37)Wayneern napisał(a): Ja bym na miejscu osoby banującej tobie dał na godzinkę bana ostrzegawczego za liczne prowokacje - bo widzę, że specjalnie została ta burza wywołana, bo spamiliście "stiv" i innymi wyrazami, aż się wkurzyła dana osoba.

Najpierw ona wcześniej do kolegi wal sie, potem on jej to samo i się zaczeło
DAJ PLUSA I WEJDŹ NA KANAAŁ: MrKop3reQ
poleca chińczyk Jamioł!
#4
(02-10-2019, 13:38)XxGoldenBoyxX2RESET napisał(a):
(02-10-2019, 13:37)Wayneern napisał(a): Ja bym na miejscu osoby banującej tobie dał na godzinkę bana ostrzegawczego za liczne prowokacje - bo widzę, że specjalnie została ta burza wywołana, bo spamiliście "stiv" i innymi wyrazami, aż się wkurzyła dana osoba.

Najpierw ona wcześniej do kolegi wal sie, potem on jej to samo i się zaczeło
No właśnie tego nie widać, za to widać, jak prowokujecie tą osobę pisząć "ale stiv agresywny", "agresywny stivol" itp. I nie jest to pierwsza taka sytuacja, ja już nie raz widziałem jak np. reto_zZz prowokowałeś. Ja już nie zmierzam więcej odpowiadać, zostawiam głos Administracji w tej sprawie.
#5
(02-10-2019, 13:40)Wayneern napisał(a):
(02-10-2019, 13:38)XxGoldenBoyxX2RESET napisał(a):
(02-10-2019, 13:37)Wayneern napisał(a): Ja bym na miejscu osoby banującej tobie dał na godzinkę bana ostrzegawczego za liczne prowokacje - bo widzę, że specjalnie została ta burza wywołana, bo spamiliście "stiv" i innymi wyrazami, aż się wkurzyła dana osoba.

Najpierw ona wcześniej do kolegi wal sie, potem on jej to samo i się zaczeło
No właśnie tego nie widać, za to widać, jak prowokujecie tą osobę pisząć "ale stiv agresywny", "agresywny stivol" itp. I nie jest to pierwsza taka sytuacja, ja już nie raz widziałem jak np. reto_zZz prowokowałeś. Ja już nie zmierzam więcej odpowiadać, zostawiam głos Administracji w tej sprawie.
Ja nie zaczynam nigdy, ja kończe Tongue
DAJ PLUSA I WEJDŹ NA KANAAŁ: MrKop3reQ
poleca chińczyk Jamioł!
#6
zbanowana na godzine.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości