Walentyno !
#41
ZiiZ nwm po czym stwierdziłes ze razem z kniperem mamy kopie drzewa ioooi, gdzie on na początku miał prace z creative ,potem nagel zminił na takie drzewo gdzie jest napis z banerów jak u nas i serce z boku xd
No ale nic cb sie nie przekona najwyrazniej, nawet oceny jurii pod uwage chyba nie bierzesz pozdro....
NIech wygra gościu, ktory zobaczył nasze drzewo i opinie innych o nim i nagle zmienił swoja prace na inną, dał napis z banerów gdzie mielismy go tylko my i kenvi bo jej zrobiłem i na tym sie skonczyło.Potem pojawiła sie jego praca z banerami i sercem z boku jak unas xd
#42
(02-17-2019, 15:10)beniutki napisał(a): ZiiZ nwm po czym stwierdziłes ze razem z kniperem mamy kopie drzewa ioooi, gdzie on na początku miał prace z creative ,potem nagel zminił na takie drzewo gdzie jest napis z banerów jak u nas i serce z boku xd
No ale nic cb sie nie przekona najwyrazniej, nawet oceny jurii pod uwage chyba nie bierzesz pozdro....
NIech wygra gościu, ktory zobaczył nasze drzewo i opinie innych o nim i nagle zmienił swoja prace na inną, dał napis z banerów gdzie mielismy go tylko my i kenvi bo jej zrobiłem i na tym sie skonczyło.Potem pojawiła sie jego praca  z banerami i sercem z boku jak unas xd

^.^
potwierdzam
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#43
ZiiiZ mam nadzieje ze nie narzucasz mi i beniutkiemu kopiowania drzewa , poniewaz to absurd ze wzgledu na to ze my jako 1 mielismy napis z banerow i serce z boku , mam na to wielu swiadkow i nie pozwole zeby jakis idiota ioooi1234 kopiowal sobie dobrowolnie nasza prace w ktora wlozylismy wiele wysilku...
I ona ma miec 1 miejsce ?!
Jestem oburzony...
#44
kniper a tak wg to chyba wlasciciel dzialki dostaje tylko svip a nie 2 ale moze sie myle ziiiz poprawi mnie bo nie bylo nic o tym nawet napisane
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#45
I co ? widze ze nic nie idzie w kierunku rozwiązania konkursu...
#46
ZiiiZ, co z wynikami? bo nie widać skutku...
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#47
Odswiezam. Każdy się niecierpliwi, czy zamierzasz cos z tym zrobić?
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#48
tak wybaczcie brak czasu nie trzeba bylo odswierzac wiecie pracuje itp no po prostu pozatym posialem gdzies kody no ale Sie znalazly na szczescie nie trzeba nowych Smile juz podaje wyniki i rozdajemy nagrody

(02-22-2019, 21:19)ZiiiZ napisał(a): tak wybaczcie brak czasu nie trzeba bylo odswierzac wiecie pracuje itp no po prostu pozatym posialem gdzies kody no ale Sie znalazly na szczescie nie trzeba nowych Smile juz podaje wyniki i rozdajemy nagrody

spam w watku byl nie potrzebny teraz musze szukac prac

wiec oglaszajac jednostronnie wygrywa Kniperek z beniutkim ale ze ich jest dwoch a glowna nagroda jedna postanowilismy wraz z juri ustawic ich na drugim miejscu i dac po svipie na dowolny tryb ich praca kosztowala najwiecej wkladu i poswiecenia i najbardziej przypomina logo serwera oraz serduszko jest ladne !

dlaczego ich praca a nie ioooi poniewaz ioooi mial gotowe drzewko wiec duzo mniej wkladu i jesli chodzi o kopiowanie to tylko pomysl z bannerami nie wiem ktora strona skopiowala to ale logo serwera to nie bannery a ladne drzewko i to mialo znaczenie.

duzo glosniej bylo o glowna nagrode [dzialke warta sporo mojej pracy wkladu i serca] i tan maly biurowiec trafi do Teorii co prawda praca teorii nie ma nic zwiazanego z logo serwera wprzeciwienstwie do ziomus11 ale jurii jednoglosnie zdecydowalo ze Teorii wlozyl w to wiecej serca o co nam chodzilo na walentynki Smile drzewko jest ladne oryginalne ktore sam zasadzil Smile

1 miejsce Dzialka -2 ; 6 laduje w rekach gracza Teorii
2 miejsce primo 2 kody svip <po jednym na glowe> na dowolny tryb Sieci serwerow Heart Sky-Land.pl Heart trafiaja do graczy:
Kniper03 i beniutki

dziekuje za udzial w konkursie nagrody do odebrania od dzis w razie problemow prosze o kontakt tu na forum to sie jakos zgramy Smile Kniper juz otrzymał nagrode Tongue
#49
(02-22-2019, 21:19)ZiiiZ napisał(a): tak wybaczcie brak czasu nie trzeba bylo odswierzac wiecie pracuje itp no po prostu pozatym posialem gdzies kody no ale Sie znalazly na szczescie nie trzeba nowych Smile juz podaje wyniki i rozdajemy nagrody

(02-22-2019, 21:19)ZiiiZ napisał(a): tak wybaczcie brak czasu nie trzeba bylo odswierzac wiecie pracuje itp no po prostu pozatym posialem gdzies kody no ale Sie znalazly na szczescie nie trzeba nowych Smile juz podaje wyniki i rozdajemy nagrody

spam w watku byl nie potrzebny teraz musze szukac prac

wiec oglaszajac jednostronnie wygrywa Kniperek z beniutkim ale ze ich jest dwoch a glowna nagroda jedna postanowilismy wraz z juri ustawic ich na drugim miejscu i dac po svipie na dowolny tryb ich praca kosztowala najwiecej wkladu i poswiecenia i najbardziej przypomina logo serwera oraz serduszko jest ladne !

dlaczego ich praca a nie ioooi poniewaz ioooi mial gotowe drzewko wiec duzo mniej wkladu i jesli chodzi o kopiowanie to tylko pomysl z bannerami nie wiem ktora strona skopiowala to ale logo serwera to nie bannery  a ladne drzewko i to mialo znaczenie.

duzo glosniej bylo o glowna nagrode [dzialke warta sporo mojej pracy wkladu i serca] i tan maly biurowiec trafi do Teorii co prawda praca teorii nie ma nic zwiazanego z logo serwera wprzeciwienstwie do ziomus11 ale jurii jednoglosnie zdecydowalo ze Teorii wlozyl w to wiecej serca o co nam chodzilo na walentynki Smile drzewko jest ladne oryginalne ktore sam zasadzil Smile

1 miejsce Dzialka -2 ; 6 laduje w rekach gracza Teorii
2 miejsce primo 2 kody svip <po jednym na glowe> na dowolny tryb Sieci serwerow Heart Sky-Land.pl Heart  trafiaja do graczy:
Kniper03 i beniutki

dziekuje za udzial w konkursie nagrody do odebrania od dzis w razie problemow prosze o kontakt tu na forum to sie jakos zgramy Smile Kniper juz otrzymał nagrode Tongue
Gratulacje chłopaki!
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości