Walentyno !
#21
(02-13-2019, 17:22)Kniper03 napisał(a): Drzewko skoncze Big Grin
Budowali: Kniper03 i beniutki
Jak ktos chce obejrzec prosze odwiedzic.
ID dzialki: 2:-10 Wink

Dodam od siebie ze dzialka znajduje sie na trybie classic  Smile .
#22
tak w konkursie bierze udzial, kazde drzewko z kazdego trybu sa inaczej punktowane!
- od tego jest cale jurii by nikogo nie skrzywdzic

prawdopodobnie o ile nam Sie uda calosc wydarzenia moze bedzie u puli na kanale yt z serwerowego dc jutro bedziemy oceniac
Smile

nie pytajcie wklejajcie drzewka Heart Sky-Land.pl Heart
w koncu na walentynki sam jutro zrobie drzewko dla Serwera z serduszkiem a moze zrobimy je razem ?

P.S Edytujcie posty kto z kim z jakiego trybu zeby bylo jasno w watku nie wklejajcie nowych powodujac chaos Smile^
<jeszcze nie wiem jak podziele wygrana miedzy wspolnych uczestnikow ale wymysle cos zgodnego Wink >

Poki co mamy prace ze Sky-blocka i 2 z Free build Smile wysylajcie dzis linki chyba macie ferie ?
#23
tutaj macie 3 fotki  ale lepiej isc    na dzialke 1:-1 tam owiele lepiej wyglada niz na fotkach ktore na szybko robilem bez txt  linki do fotek jak cos
1  https://imgur.com/a/4j61nzx
2  https://imgur.com/a/2pyLkAv
3  https://imgur.com/a/XHPJefd

 jak wygram to prosze o svip bo dzialki nie  chce bo    juz mam swoja i nie moge wiecej xd niestety Sad( POMAGAła : xxgabson08xx
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#24
dziekujemy za 4 prace Smile

zaliczamy gabsiu jako kolejna uczestniczke wraz z Toba Smile
#25
No i co z tym konkursem xd?
dzis mialo byc ocenianie i co?
#26
czekam na opinie jurii moim zdaniem brzoza knipera ma cos w sobie ioooi mial drzewo dodal tylko banner zas 3 praca to kopia a 4 ziomusia ma cos w Sobie z serca warpu ale jak dla mnie kniperek wygrywa ale no niestety i Sa 4 miejsca i 76/7 osob mehhh nie wiem czekamy na opinie
#27
(02-14-2019, 21:28)ZiiiZ napisał(a): czekam na opinie jurii moim zdaniem brzoza knipera ma cos w sobie ioooi mial drzewo dodal tylko banner zas 3 praca to kopia a 4 ziomusia ma cos w Sobie z serca warpu ale jak dla mnie kniperek wygrywa ale no niestety i Sa 4 miejsca i 76/7 osob mehhh nie wiem czekamy na opinie

ZiiiZ przypominam ze jestem w druzeynie z kniperem....
drzewko jest na moojej dzilce Smile Smile
#28
(02-14-2019, 21:28)ZiiiZ napisał(a): czekam na opinie jurii moim zdaniem brzoza knipera ma cos w sobie ioooi mial drzewo dodal tylko banner zas 3 praca to kopia a 4 ziomusia ma cos w Sobie z serca warpu ale jak dla mnie kniperek wygrywa ale no niestety i Sa 4 miejsca i 76/7 osob mehhh nie wiem czekamy na opinie

Hejka mnie osobiscie podoba sie drzewko Knipera i Beniutkiego, jest naprawde piekne i duzo pracy włozone,chłopaki sie postarały.
nastepne drzewko śliczne Teorii tez całkiem takie inne,-ciekawe.Nie wiem ktore jeszcze, chyba ziomus i gabson,
ale reszte zostawiam do oceny innych jurii.
Pozdrowka Krysia Heart
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#29
Czyżby Beniutki faworytem? Smile)
#30
(02-14-2019, 22:17)wojdel15 napisał(a): Czyżby Beniutki faworytem? Smile)

Wojdelku mnie sie podoba to własnie drzewko Beniutki i Kniper razem budowali
byłam nawet w srodku tego drzewka cudofnie HI
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości