Nietypowe pytanie
#1
Information 
Dzień dobry wszystkim,

Kupiłem sobie SuperVIPa głównie dla działek, chcę się teraz wyprowadzić daleko od ludzi, którzy mogliby mi postawić obok latarnię, nadać efekt i zepsuć parkoura na dobre, bo na przykład koniecznie chcę, żeby jakiś parkour został pokonany specyficzną metodą, a nie tą łatwiejszą, lecz ryzyko zawsze istnieje. I teraz tak...

Załóżmy, że jestem na tym ID 100;100, ale zapraszam jakiegoś człowieka na działkę, żeby sobie przeszedł parkoura a po chwili on zajmuje mi działkę. A kilka dni później widzę latarnię z Jump Boostem II i Speedem II. No i tak można zepsuć parkour nie tylko z sąsiedniej działki, ale i działkę dalej.

Do sedna - czy będę mógł założyć multikonta w celu zmniejszenia ryzyka zajęcia działki przez złośliwego osobnika w celu ochrony mojego parkoura, który tam gdzieś w jakiejś przyszłości miałby powstać? Jeśli tak, to świetnie. Jeśli nie, no to trudno, jakoś sobie inaczej spróbuję poradzić.

Zaznaczam, że jeszcze się nie wyprowadziłem z mojego ID -18;-20.

Dziękuję za czytanie, miłego dnia,
Iam

Niedostępny
#2
niestety nie moge ci na takie cos pozwolic.
zrob na przekor takim osobom, sam postaw latarnie i przy budowie parkoura wez pod uwage dalekie skoki.
to chyba najprostsze rozwiazanie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Też tak myślałem... zobaczę, pomyślę... dobrze, zdecydowałem się, dziękuję za odpowiedź Smile

Niedostępny
#4
Iam jeśli chcesz mogę zająć działkę obok cb i tak tam nie gram ;p
Teach Me


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości