Jakii x ray?!
#1
Dzieki za perma ale to jest nie stosowne! ale ok nara. I i co do mk to jak byś wiedział to mój kolega mi pow że dostał bana wiec mam mu ity zabrać ale ok dzieki ! ;}
A i powracam do wątku macisława że niby ma mk a nie hmm
Niedostępny
#2
orzelbialy kopal na xrayu uzywajac dodatkowo speed mine, wiec co do slusznosci bana nie mam watpliwosci. 4 minuty po zbanowaniu na serwerze pojawiasz sie ty na tym samym adresie IP. byles juz banowany za to multukonto i mowiles, ze wiecej nie bedziesz na nie wchodzil, a teraz twierdzisz, ze jest to Twoj kolega. zalaczam screen shot.
https://imgur.com/BNj1ZN7
#3
Dobrze a teraz mi wytłumacz jakie mk jak macisław mial mk to dostał UB mimo to ze maja takie same IP a po 2 moze OrzelBialy ma x ray ma bana na 10 dni ok ale za ja hmm ciekawe jak mieszka 5 domów od mnie.
Niedostępny
#4
https://imgur.com/a/1nR2pBt
1. koncowka ip sie rozni: osoby mieszkaja blisko siebie lub jedna osoba zmienia ip. w tym przypadku Tails myslal, ze macislaw na swoim drugim ip zajal dzialke,
2. cale ip jest identyczne: konta uzywajaca tej samej sieci. router za 10 tys. zl. masz i kolega pewnie ze swojego domu wifi lapie, co?
#5
Nie mieszka ze mna XD ale pow czemu ja dostałem bana za x ray-nie mam go. Po 2 yhm mk nwm ja nie MAM mk zrozum to. A jak dajesz bana za NIC to jesteś naprawde ,,DOBRYM ADMINEM'' ;D

Ej czek przecież Tailis wysłał ss IP ich i były identyczne wiec nie ogar
Niedostępny
#6
wyslalem Ci niepodwazalny dowod, ze masz multikonto. poza tym kiedys sie do niego przyznales, jednak dalej twierdzisz, ze dostales bana za nic. nie widze sensu dalej z Toba rozmawiac.
#7
Wiesz jak mi pokażesz ss że sie przyznałem niby OrzelBialy to mj mk to ok
A niepodważalny haha śmieszne to ci mówie że nie mam mk ;] I jak chcesz mg ci wysłać ss mj kolegi i mnie ok a i jak chcesz to jeszcze mj dziewczyny jak chcesz oczywiście.
A i tak twierdze że dostałem za NIC bana bo ja nie mam ani mk ani x ray mój kolega ma x ray dostał za to bana na 10 dni ale potem szanowyny ,,najlepszy'' Boczuś stwierdził że jeśłi wszedłem bo 4 minutach to odrazu mk.
Ja uważam że za mk i x ray ja nie dostałem i po 2 mój kolega powinien dostać bana na 10 dni jak było.
a ty jesteś tak niby sprawiedliwy że wiesz wszystko kiedy kto ma mk a kto x ray .
Wiec jak dla mnie mój ban jest za nic i powiniem dostać UB a mój kolega za xray 10 dni bo tak dałeś
Niedostępny
#8
ja mam takie samo ip jak inne osoby korzystające z tego samego dostawcy, ale to co ty piszesz jest bez sensu
ciągle zapętlasz to samo podważając argumenty Boczka, a nie rzucasz żadnych swoich, które mają sens
weź bana na kilka dni, przeczekaj i graj bez cheatów


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości