Stara ranga. I nowa propozycja
#1
Cześć, patrzyłem na profilu Tailsa jego wątki, i znalazłem propozycje ale jednak coś co było dawniej, POWRÓT rangi ELITA
Spodobało mi sie to poniewaź, na serverze są tylko 3 rangi: Gracz, Vip, SVip więc mogli byście dodać nową range Elita oraz kity, ponieważ nie ma kitów SVip, Vip i Gracz :c smutne, ale naprawcie to błagam to jest przydatne, mi sie wydaje że będzie więcej osób dziennie jeszcze zmienić spawn Tongue Piękny by był server, jeszcze eventy częstsze od adminów Tongue
Pisane 10 minut ( zastanawiałem się )
DAJ PLUSA I WEJDŹ NA KANAAŁ: MrKop3reQ
poleca chińczyk Jamioł!
  Odpowiedz
#2
jestem za
  Odpowiedz
#3
moze nie tyle elita co legenda... jestem za !

grzebiac juz w pexach mozna by bylo dodac range pomocnik/moderator lub nawet oczowidocznie xD ADMIN
  Odpowiedz
#4
Nie wtedy server nie bedzie miał sensu jestem na nie
  Odpowiedz
#5
Reto dobrze jak nie to sobie pykaj.
DAJ PLUSA I WEJDŹ NA KANAAŁ: MrKop3reQ
poleca chińczyk Jamioł!
  Odpowiedz
#6
Zwiekszona liczba cheaterow
  Odpowiedz
#7
jestem za

czanbikara
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
Wątek ma wiele propozycji, więc ja go sobie podzielę:
1. Elite
Nie podoba mi się ten pomysł. Po kij ranga, skoro miałoby ją jakieś 5/100 osób na serwerze? Dodatkowo: jakby takowa ranga miała wejść na serwer, to SuperVIP musiałby zostać ulepszony - np. 4 działki, 4 sethome i inne bzdery - a to będzie już przesadą. Jeszcze tak od siebie dodam, że ELITE było tylko na SkyBlock/WaterBlock, ale zostało usunięte.

2. Eventy od administracji
Cichusek nie ma czasu na takie bzdety. Gracze inni robią eventy i to powinno starczyć.

3. Kity
To będzie już przesada... Vip/SuperVip przy zakupie automatycznie dostaje. Jeszcze nam tu kitów brakuje... Nie, gdyż jakby to wyglądało? Gracz skórzane eq? Vip żelazne? SuperVip diamentowe? Czyż to nie jest lekka przesada?

4. Spawn
Jak chcesz nowy spawn, to go wybuduj, zaprezentuj nam w osobnym temacie i jeżeli Cichuskowi się spodoba - to jest jakieś 1% szansy na to, iż doda (chyba, że skończy jak mój i cruqa spawn na skyblocka - olany a na końcu odpowiedź, że nie).
  Odpowiedz
#9
niedawno to bylo ale mati powtarzam jestem za jak walczymy to razem gracze !

xgolden nie spam watkami zwykle nabijanie odwolaj sie do wlasiciela przykladowo ziii ma nagrana narracje i wlam z exerar skad tu tyle zmian hmmm ?

P.S nie chcialem ruszac tego tematu....
  Odpowiedz
#10
Jestem na nie
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości