blad w skrypcie czatu
#1
czy da rade poprawic to w skrypcie by nie mutowalo ? <usunac u z chu lub cale chu>


Załączone pliki
.bmp   Nowy obraz mapy bitowej.bmp (Rozmiar: 2 MB / Pobrań: 19)
#2
Jak najbardziej jestem za :ccc bo dostaje muty na godzine za napisanie .pl koledze pisałem że bez .pl i dostałem mute na godzine Tongue
DAJ PLUSA I WEJDŹ NA KANAAŁ: MrKop3reQ
poleca chińczyk Jamioł!
#3
.pl to domena akorat wracajac do tematu nie mutuje za rozszerzenie .com
#4
jak usune slowo ch*j to dopiero sie zacznie przeklinanie.
.com nie blokuje, bo wiekszosc serwerow w polsce jednak uzywa .pl lub .eu, a przy .com czesto zdarzaly sie wlasnie takie przypadkowe wyciszenia.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
nie chodzi o usuniecie calej frazy a o "chu" ze skryptu bo nie mozna napisac ze kobietka warta grzechu jest Smile no jesli takie twoje zdanie to oki bede pisal przez ó na koncu Smile tylko ze jesli Sie obraza pisze sie rodzajnik meski/zenski stad ta propoza... uju/ujow/ujowe <sorka smieszkam troche z tematu xD ale musze byc szczery o co chodzi> dzis dostalem sporo mutow za zaproszenie na mojego discorda .com wiec chyba jednak zmieniles lub mutuje za dc.<nazwa>.com

P.S Cichusku a jak by byl Grzegorz na serwie i za napianie grzechu tez bym dostal mute ?
#6
dostajesz muta za "chu j", a nie za "chu". Grzechu w spokoju moze grac, o ile nie bedziesz chcial pisac jakiegos slowa na literke "j" po jego imieniu.
poprawniejsza jezykowo chyba bedzie kolejnosc "jest grzechu warta" i za to na pewno nie dostaniesz muta, wiec Krysia moze byc bez problemu dalej komplementowana ;p
#7
za "chu" dostaje muta wlasnie boczuś przeciez masz na screenie a napisze przez chó i nie mutuje napisz grzechu i dostajesz muta ;/

tak dziala ten skrypt jest wpisana faza chu za ktora ma mutowac ale co ja sie tam znam gram w mc od wczoraj xD

<staram Sie by byla szczesliwa kobieta przy mnie i wiadomka siu siu ze jest wyjatkowa>

racja sprawdzone

ale podmiot zdania pisze sie na koncu nie na poczatku ;/

boczus mi wyjasnil ze - jest warta grzechu
a nie: warta grzechu jest

to rooznica temat do zamkniecia xDDDDD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości