dzialki i niedopatrzenia w systemie
#7
(01-23-2019, 21:33)ZiiiZ napisał(a): moim zdaniem to zwykle twoje czepialstwo bo wcale dzialka nie byla dla mnie... nic mi do tego wlasnie ze bardziej mi do tego bo jestem aktywnym graczem i proboje cos zmienic a ty jak sam powiedziales od dawna masz to gdzies... i czepiasz Sie bo ktos czepial Sie ciebie... zluzuj troche dzialki gawy nie powinno byc to mi do tego i jest sporo takich dzialek masz perma dzialka powinna byc usunieta proste i tak nie zagrasz Smile

Ostatnio jestem aktywny lol ale ja mówię o kwestii jak ktoś nie ma bana/perma bo tu już jest wasze czepialstwo i zawiść o usunięcie działek które mogą być dla kogoś cenne (nawet jak jest tam drewniany domek) żebyście wy sobie mogli je zająć co jest bez sensu i wiele razy było powtarzane że działki w takich przypadkach nie będą usuwane bo tacy gracze mają prawo żeby ich działka była w takiej postaci jakiej chcą, nawet jak jest na niej tylko blok cobla czy domek 3x3 z dirta. a co do kwestii z dalszymi id to już nie zaprzeczasz...te id blisko działka to już własny kaprys danej osoby i przez takie coś nie będą usuwane działki innych graczy bo komuś nie odpowiada że jest na niej wyżej wspomniany domek z dirta 3x3 np
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez ZiiiZ - 01-23-2019, 21:11
RE: dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez Mateuu - 01-23-2019, 21:36
dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez Boczek - 01-24-2019, 09:31
RE: dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez CruQ - 01-24-2019, 11:46
dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez Boczek - 01-24-2019, 14:56
dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez Boczek - 01-24-2019, 15:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości