dzialki i niedopatrzenia w systemie
#21
odswiezyc dzialke bedzie mogl tylko jej wlasciciel. nikt nie bedzie zabieral dzialek. czytaj ze zrozumieniem.
  Odpowiedz
#22
(01-24-2019, 14:56)Boczek napisał(a): odswiezyc dzialke bedzie mogl tylko jej wlasciciel. nikt nie bedzie zabieral dzialek. czytaj ze zrozumieniem.

Rip ale to nie zmienia faktu ze jak ktoś jest chory czy coś i nie może wbic a ma dodanego kolegę do działki to straci cały swój majątek bo tak a jak psialem wyzej problem multikont to nie dotknie, jedynie będzie trzeba raz na dwa tygodnie się zalogować na multikonto i odświeżyć działkę i wyjdzie na to samo lol
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#23
jesli masz niewyobrazalny majatek na dzialce mozesz komus dac haslo..
  Odpowiedz
#24
(01-24-2019, 15:04)Boczek napisał(a): jesli masz niewyobrazalny majatek na dzialce mozesz komus dac haslo..

Tylko ze takiej osobie ktoś może coś ukraść tym bardziej i sam cichy pisał żeby tego lepiej nie robić wiesz wtf?? Chyba ze będzie administracja robiła rzeczy w takich przypadkach ale Idk czy się będzie wam chciało
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#25
Oddzielny temat na forum dla ludzi nie aktywnych,ze są chory,mają wyjazd i to żeby administracja zajmowała się odświeżaniem działek i po problemie Wink
  Odpowiedz
#26
(01-24-2019, 15:08)Mateuu napisał(a): Tylko ze takiej osobie ktoś może coś ukraść tym bardziej i sam cichy pisał żeby tego lepiej nie robić wiesz wtf??

Bo dodanie kogoś do działki daje 100% gwarancji że nic nie zniknie? Jak daje się komuś hasło albo dodaje się do działki, to chyba oczywiste jest to że trzeba mieć pełne zaufanie do tej osoby, a nie potem płakać.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#27
ale przeciez tak jak pisalem w temacie powinna miec do tego dostep jedynie administracja wyjazdy/choroby itp powinno byc zgloszone i wtedy ktos od opieki nad serwerem Sie tym zajmie wtedy problem znika co fakt jest duzo pisania skryptow i zapewne trzeba pogrzebac w javie od plotme ale mysle ze jest to do zrealizowania jesli nawet nie ma w javie linijki od plotme do dodanych osob to wystarczy napisac skrypt blokujacy dla danej rangi ? szczerze mowiac tyle bylo tematow o tym nikt nie potrafil napisac tego kakretnie bo kazdy mial tylko w oczach dzialki wartosciowe mi zalezy zwyczajnie na tym aby oczyscic serwer z chciwych osob ktore blokuja graczy nowych pragnacych rozwoju

Wracajac do Ciebie Marcin moze i masz 2 dzialki teraz kupujesz svip/vip i zajmujesz trzecia a gawy jest czwarta taka prawda...

Tail wystarczy przeczytac regulamin dodajesz na wlasna odpowiedzialnosc Smile
  Odpowiedz
#28
To bynajmniej nie wypisuj na mnie na serwerze i nie rób ze mnie kogoś złego...

Do samego pomysłu jestem za
  Odpowiedz
#29
Jeżeli już mamy przebudowywać plugin to można zobaczyć czy da się tam jakoś "wpisać" /ignore na ludzi na działce
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#30
wybacz marcin nie chodzilo mi o oczernienie Cie tylko o przyklad a ze stoisz w tej czarnej sytuacji Smile wybacz nawet nie ty jedyny stoisz tak po ciemnej stronie wielu graczy wchodzi na moment tu masz kolejny przyklad kiedy byl rumbur na serwie ostatnio ? gdyby nie kimi_kimi to parkour by juz dawno padl co prawda jest fajny i milo bylo robic na nim konkursy dzieki czemu ktos zaczol na nim skakac ale takie rzeczy powinnismy miec na spawnie zamiast kosciola ;/ a tu zas kolejna dzialka na warpie stoi zajeta i bezuzyteczna bo byla zamknieta poki nie zaproponowalem kimi otwarcie tego dla kazdego

Mati mysle ze mozna to prosto przerobic skryptami nie trzeba bawic Sie w javie
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości