dzialki i niedopatrzenia w systemie
#11
Dla mnie wygląda to tak żeby ok Gawie usunęli działkę ale jeśli gracz dostanie perma to nie powinno być tak że po 3 tygodniach odrazu działke usuwać. Skąd wiecie że ten gracz po permie nie powróci na serwer i bedzie normalnie grać. Ale z graczem GawaGawa to sie zgodzę bo jemu powinni admini już usunąc dzialke bo z tego co widze jakby KoxMarcin mial 4 dzialki. Jestem za tym aby usunieto działke graczu GawaGawa ale z graczami z banem perm nie.~PanGawrosz
Niedostępny
  Odpowiedz
#12
co do screenow czytaj post ze zrozumieniem jest napisane ze limit jest za maly gram w rozdzielczosci 2000x1600 z texturepack HD wiec co dziwnego ze screen zajmuje wiecej jak 2mb ? nie kozystam z darmowych serwisow skoro jest ta opcja tutaj ale dla Ciebie moge zrobic wyjatek

dobrze powroci na serwer i bedzie grac ale chyba po permie powinien miec mozliwosc gry ale od nowa prawda ? w koncu permy nie sypia Sie za nic w szczegolnosci te za x ray
  Odpowiedz
#13
zastanowie sie, nie wiem czy jest to mozliwe, bo nie pamietam w jaki sposob plugin na dzialki zostal napisany i czy rozronia gracza dodanego od wlasciciela w tym przypadku.
ale to prawda, zmniejszy to tez ilosc multikont na ktorych gracze robia sobie dodatkowe dzialki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#14
Zizku,mam dwie swoje działki.Nie moge działki gawy sprzedać,czy jej komuś przepisać.Mogę budować...wow.Nie mozna mowić,ze mam "4" działki (nwm skąd wziałes ze mam 4 xD)bo nie jestem jej właścicielem,widziałeś,czy ktokolwiek widział zebym z niej w jakikolwiek sposób korzystał?
  Odpowiedz
#15
(01-24-2019, 08:42)Kox_MarcinPL napisał(a): Zizku,mam dwie swoje działki.Nie moge działki gawy sprzedać,czy jej komuś przepisać.Mogę budować...wow.Nie mozna mowić,ze mam "4" działki (nwm skąd wziałes ze mam 4 xD)bo nie jestem jej właścicielem,widziałeś,czy ktokolwiek widział zebym z niej w jakikolwiek sposób korzystał?

nie chodzi o to czy ty akurat z niej korzystales, ale ogolnie o innych graczy.

ziiiz ma troche racji, jezeli tylko wlasciciel dzialki bedzie mogl ja odswiezyc, to po pierwsze zbanowani gracze straca swoj dobytek (wieksza kara), po drugie bedzie mniej multikont, ktore zostaly zalozone tylko po to aby zajac dzialke i dodac do niej glowne konto, po trzecie bedzie wiecej miejsca na serwerze (zaczna sie usuwac dzialki nieaktywnych graczy).

jedyny minus jaki w tym wszystkim widze jest taki, ze jak gracz gdzies wyjedzie, jest chory itp to nikt mu nie odswiezy tej dzialki, chyba ze komus poda haslo (czego lepiej nie robic), ale przyznajmy sobie racje, przeciez mozna zalozyc, ze ten kto wyjezdza na 21 dni (az 3 tyg) jest nieaktywnym graczem i tylko zajmuje dobre miejsce innej osobie.
w dodatku jezeli fakt usuniecia dzialki jakos dotrze do tej osoby, to moze ja skloni do czestrzego odwiedzania serwera.

plugin sprawdzilem i jest to mozliwe, musialem napisac tylko kilka metod sprawdzajacych wlasciciela dzialki i gotowe.
wiec teraz wszystko zalezy od was, ja jestem za wprowadzeniem tej zmiany na wszystkich serwerach na ktorych jest wgrane plotme (czyli dzialki jak ktos nie wie).
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#16
Jestem za
  Odpowiedz
#17
tez jestem za.
  Odpowiedz
#18
może być
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#19
Dobry pomysł.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#20
Można wiedzieć jak teraz będzie wygldal mechanizm odświeżania takich działek? Czy jak ktoś będzie wbijać tylko odświeżać to i tak zostaną mu zabrane? Poza tym nie rozwiąże to problemu multikont bo wystarczy dodac siebie i robić coś a po jakimś czasie wejść na mk i odświeżyć działkę i wyjdzie na to samo. A sam fakt ze gdyby takie rzeczy się działy na działkach dalej od spawnu to byscie to wszyscy mieli gdzieś. Ta wasza zawiść o te działki przy spawnie jest chora według mnie...
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości