dzialki i niedopatrzenia w systemie
#1
Witam, mam sprawe do drogiego Cichuska.

Pisze w sprawie działek które maja błedy w systemie, chodzi mi głownie o fakt czemu gracze którzy maja perma, badz zwyczajnie olewaja serwer.

Sprawa jest tego typu, że jest pełno działek w ustronnych lokacjach ktore chcieli by zajmowac nowi gracze i Ci ktorzy juz graja od dawna. Dlaczego dzialki ktore naleza do zbanowanych graczy sa do dzis odświerzane to zwyczajnie nie uczciwe, ze dodane osoby do dzialki maja zwyczajnie dodatkowa 2 lub 4 działke i w kolko ja odświerzaja dzialki na warpie stoja puste zaniedbane badz w kolko odswierzane przez dodane osoby.

Druga rzecza jest właśnie ewidentne odświerzanie w kólko działek jeśli osoba nie wchodziła na serwer pól roku a sasiad odświerza ja bo ma mozliwosc dodatkowej działki... przeciez ewidentnie widac ze osoba przestala grac i albo wroci albo nie, ale mozna tak gdybac a problem dalej jest...

propozycja moja w tej sprawie jest:
zwiekszenie terminu do usuniecia dzialek a zarazem wylaczenie opcji odswierzania ich przez dobrego "sasiada" a co, chca miec dzialki to od pol roku chociaz raz by weszli ja odświerzyć ! wiadomo że sa wyjatkowe przypadki że ktoś nie moze być przez miesiac lub dwa ale od tego mamy forum i czujna administracje by Sie takimi sprawami zajmowano a nie że ewidentnie dobry "sasiad" ma dodatkowe działki...

Pozdrawiam
//ZiiiZ

P.S. na screenie przyklad Dobrej woli Kox_MarcinPL ktory ma dodatkowa dzialke zbanowanego gracza od prawie roku dzialka stoi pusta... <przepraszam za przyciecie Screena jednak dla mojej rozdzielczosci 2mb to za malo>


Załączone pliki
.bmp   Nowy obraz mapy bitowej.bmp (Rozmiar: 1.91 MB / Pobrań: 27)
  Odpowiedz
#2
jestem za
  Odpowiedz
#3
Takie tematy były już poruszane i polecam się z nimi zapoznać np. https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=38365
Niektórzy gracze maja przerwę ale w końcu wracają do gry (np ja) i tak jakby to ich działki i może to być pusta działka z blokiem cobla i nie można danej osobie zabronić ze ohoh działka stoi pusta ponieważ to ich działka i mają do tego prawo.

Już tak nie płacz o tą działke jak yorid o mojego lidla bo bez przesady puste działki zawsze były są i będą i nic na to nie poradzisz, jakby tam był jakiś domek to też byś się doczepił o coś i by wyszło na to samo np że stoi tylko odświeżana (jak yorid z moim lidlem)
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Mateuu w tym przypadku osoba ma perma i gdzie tu sprawiedliwosc ? te dzialki powinny byc z miejsca usuwane ! kiedy gawa dostal perma za czitowanie hmmm ?! i dla czego do dzis stoi ta dzialka ? szukam sprawiedliwosci bo teraz KOX ma 4 dzialki na to wychodzi to nie zaden placz tylko sama prawda ja tu nie tocze walki o to ze dzialki sa odswierzane jak twoja bo to mi nie przeszkadza tylko chodzi mi o graczy z permem ktorych dzialek nie powinno byc w ogole po x miesiecy sam powiedz gdzie tu zdrowy rozsadek?
  Odpowiedz
#5
(01-23-2019, 21:21)ZiiiZ napisał(a): Mateuu w tym przypadku osoba ma perma i gdzie tu sprawiedliwosc ? moze wroca do gry no jak nie graja to dla czego dzialki powinny stac puste od x czasu ? to akorat watpliwy temat ale gracze z permem te dzialki powinny byc z miejsca usuwane !

Jak pisałem te osoby które po prostu wbijają odświeżać mają do tego prawo i nic ci do tego i wielokrotnie było powtarzane że te osoby tak mogą i nic wam do tego. Jest tu identyczny przypadek jak z yoridem miałeś ochotę na tę działkę ale ktoś ją odświeżył i przez to jesteście triggered i robicie wątki na takie tematy które tyczą się jednej działki, bo jakoś z działkami na np takim 15;10 tez tak się dzieje ale to już dobrze wtedy
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
moim zdaniem to zwykle twoje czepialstwo bo wcale dzialka nie byla dla mnie... nic mi do tego wlasnie ze bardziej mi do tego bo jestem aktywnym graczem i proboje cos zmienic a ty jak sam powiedziales od dawna masz to gdzies... i czepiasz Sie bo ktos czepial Sie ciebie... zluzuj troche dzialki gawy nie powinno byc to mi do tego i jest sporo takich dzialek masz perma dzialka powinna byc usunieta proste i tak nie zagrasz Smile

prosze o kulture w tym watku yordi a mateuu jak chce Sie klucic o cos co go nie dotyczy to zaraz nagram jak jego sklep mnie oszukuje bo stoi pusty i otwarty skoro myli pojecia gracz bez bana/gracz z banem
  Odpowiedz
#7
(01-23-2019, 21:33)ZiiiZ napisał(a): moim zdaniem to zwykle twoje czepialstwo bo wcale dzialka nie byla dla mnie... nic mi do tego wlasnie ze bardziej mi do tego bo jestem aktywnym graczem i proboje cos zmienic a ty jak sam powiedziales od dawna masz to gdzies... i czepiasz Sie bo ktos czepial Sie ciebie... zluzuj troche dzialki gawy nie powinno byc to mi do tego i jest sporo takich dzialek masz perma dzialka powinna byc usunieta proste i tak nie zagrasz Smile

Ostatnio jestem aktywny lol ale ja mówię o kwestii jak ktoś nie ma bana/perma bo tu już jest wasze czepialstwo i zawiść o usunięcie działek które mogą być dla kogoś cenne (nawet jak jest tam drewniany domek) żebyście wy sobie mogli je zająć co jest bez sensu i wiele razy było powtarzane że działki w takich przypadkach nie będą usuwane bo tacy gracze mają prawo żeby ich działka była w takiej postaci jakiej chcą, nawet jak jest na niej tylko blok cobla czy domek 3x3 z dirta. a co do kwestii z dalszymi id to już nie zaprzeczasz...te id blisko działka to już własny kaprys danej osoby i przez takie coś nie będą usuwane działki innych graczy bo komuś nie odpowiada że jest na niej wyżej wspomniany domek z dirta 3x3 np
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
ja mialem perma i co dzialke maja mi usunac odrazu ?
I ja gram na tym serwie po permie moze inny nie ale nie wiesz czy po permie beda grac gracze czy nie ok z GawaGawa to troche przesada bo powinien nie miec juz dzialki to z tym sie zgodze ze powinna byc usunieta dzialka jesli gracz GawaGawa mogl by napisac w tym watku ze prosi o UB to jestem za tym aby ta dzialka zostala.
~PanGawrosz
Niedostępny
  Odpowiedz
#9
moze nie odrazu niech osoby dodane oczyszcza ja zeby Ci przechowac w razie unbana a dzialka po 3 tygodniach tak jak jest powinna zniknac

mateuu akorat nie chcialo mi Sie isc na inna dzialke gdzies dalej bo jest wiecej takich przypadkow a to zwykle zasmiecanie pluginu plotme
  Odpowiedz
#10
W ogóle dlaczego ten screen taki ucięty? Czyżbyś chciał coś ukryć?
A co do przechowywania to wyjdzie na to samo
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości