Sklepiczek ;P
Mam pomysły co do sklepu...
1. Obniżyć cenę atramentu z 1250$ do 675$ (50%) ponieważ jak chcesz zrobic np. banery z napisami (najlepiej na czarno wygladaja) to koszt jest powalajacy.
2. Dodanie nowej płyty (mellohi) do sklepu za cene np 150.000$ a mozna ją dac zamiast np. lili bo i tak można je wylowic. (ewentualnie dodac ją do sklepu VIP)
Napiszcie co wy o tym sądzicie Big Grin
[Obrazek: 6D51D5AB94F5C8ECFEAD389E01B428DE4F79879D]
Chciałam zrobić wieżowiec z czarnego szkła ale cena byłaby wybuchowa a z kałamarnic już nic nie wypada... dlatego popieram pomysł Wink
Płyta też by była fajnym pomysłem Smile
Jak najbardziej na tak !
Niczego nie żałuję bo szczęście po prostu przede mną Heart
Atrament spoko ale zamiana lilii na płyte na nie, na co wam tyle tych płyt plus nie każdemu chce się łowić pół dnia lilie a jak chce większą ilość to już w ogóle
........................................UwU
Niedostępny
(01-18-2019, 19:43)Mateuu napisał(a): Atrament spoko ale zamiana lilii na płyte na nie, na co wam tyle tych płyt plus nie każdemu chce się łowić pół dnia lilie a jak chce większą ilość to już w ogóle

Dlatego napisalem ze mozna ja do sklepu Vip dodac a lili nie ruszać
Albo tak jak kiedyś na starym spawnie poszerzyć mury sklepu i dodać to i tamto.
KILKA FAJNYCH SCREENÓW
http://imgur.com/a/Uk1OY

[Obrazek: eRIBsZ.png\]
Odświeżam.
Niczego nie żałuję bo szczęście po prostu przede mną Heart
to wypowie sie ktos wiecej?
Jestem na tak.. moim zdaniem nowa płyta może być zamiast spawnu królika....
Siemka 
Na tak
Jeśli masz nasionka pszenicy na prison to pisz chętnie kupie. Diamond
(01-20-2019, 16:04)Zigo napisał(a): Jestem na tak.. moim zdaniem nowa płyta może być zamiast spawnu królika....

Na co wam te płyty, według mnie spawn królika jest już lepszy wiec jak już to dodać jakoś dodatkowe miejsce w sklepie czy coś a nie usuwać jakąś spoko rzecz na bezużyteczna płytę według mnie
........................................UwU
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości