widac to zbyt trudne ?
#1
Pisze 4 i ostatni raz poniewaz za kazdym razem temat jest bagatelizowany/olewany/zamykany bez odpowiedzi badz administracja sama nie wie w czym problem
wiec musze napisac jasno czarno na bialym prosze o sciagniecie mojego e-maila [email protected] z czarnej listy/listy zagrozen poniewaz formularze resetu hasla zwyczajnie nie przychodza bo wasze forum nawet jego nie wysyla ze wzgledu na blokade a chcialbym odzyskac swoje konto na forum do ktorego proboje Sie dostac od 2 lat
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

z gory dziekuje i pozdrawiam
//ZiiiZ
#2
to chyba musisz pisac tam gdzie zalozyles poczte
Jeśli masz nasionka pszenicy na prison to pisz chętnie kupie. Diamond
#3
ten adres email nie jest na zadnej czarnej liscie i nie powiem ci dlaczego nie dostajesz od nas maila z resetem hasla.
przeszukaj folder spamu, moze tam cos sie znajdzie.
emaile sa wysylane z adresu [email protected] i do mnie dochodza za kazdym razem gdy otrzymuje np. wiadomosc pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
no mi wlasnie nie poczta wyczyszczona i przeszukana mialem identyczny problem z innym forum drogi cichusku i okazalo Sie ze email wtarty zostal na czarna liste odrazu po zdjeciu blokady wszystko zaczelo smigac a naprawde pragne odzyskac swoje konto bo to nie jest moje tylko czlonka mojej rodziny jesli idzie to zrobic droga manualna ogromna prosba niech tak Sie stanie bo juz nie wiem co robic ;/ z tego co wiem nie jestem jedynym takim przypadkiem za kazdym razem poczta nie dochodzi zwyczajnie prosze o nie zamykanie tymczasowo tematu bede pisal rowniez do suportu poczty ale ja tez nie mam zadnych maili zablokowanych ;/ chcialbym ta sprawe rozwiazac szybko i sprawnie

tu jeszcze sugestia czy moje konto nie jest czasami zbanowane ?jesli tak prosze o unbana
#5
temat do zamkniecia problem rozwiazany


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości