clock01-12-2019, 16:43
Zabudowalismy na kolegi działce mob grinder 50x50 na 25 pięter. Nie ma zadnej dziury a w srodku jest jasno jakies zbugowane swiatlo.

Nick kolegi:Mati34323
Quote this message in a replyCytuj
clock01-12-2019, 18:53
postaraj sie zabudowac najjasniejsze miejsca cobblem, tak, aby nie bylo zadnego zrodla swiatla. pozniej teleportuj sie na sprawn, aby zobaczyc czy nie pojawia sie nowe swiatla, jesli tak bedzie, zabuduj rowniez nowe.
powtarzaj do czasu, az po porwocie ze sprawnu wszedzie bedzie ciemno. pozniej oczywiscie mozesz zniszczyc cobbla.
dla ulatwienia wczesniej mozesz ustawic sobie jasnosc na nastrojowa.

[Obrazek: 6153b36095b81.gif]
clock01-12-2019, 20:51
Boczku Tego jest tak dużo że ręcznie zajmie nam to za długo nie możecie jakoś pomóc?
clock01-12-2019, 21:03
Jeśli jakiś admin nam w tym nie pomoze to niestety zakończy się moja kariera na tym serwerze, ponieważ tego swiatla jest w całym mob grinderze 50x50 na 26 pietrach.

Jeśli jakiś admin nam w tym nie pomoze to niestety zakończy się moja kariera na tym serwerze, ponieważ tego swiatla jest w całym mob grinderze 50x50 na 26 pietrach.

clock01-12-2019, 22:21
clock01-12-2019, 23:14
Nie spam tak tymi odpowiedziami to po pierwsze. Po drugie Cichusek też robi to ręcznie, jest pewnie zajęty więc ci tego prędko nie zrobi. Zrób to sam i nie narzekaj.

Hera,Cocabale, Hasz, LSDBig GrinBig Grin
clock01-13-2019, 00:00
No proszę proszę proszę adminku zloty pomóżcie z tym mob grinderem proszę proszę proszę

Cichusek lub inny admin proszę o pomoc bo poszlo w to tyle pracy i kasy, no sam zobacz:
https://imgur.com/a/jmVtEmu

Intensywnie pracowaliśmy dwa dni i caly mob grinder zbudowaliśmy i wydaliśmy około 5k

Skocz do: