UWAGA! WUMIL
#1
Witam wszystkich serdecznie.

PROSZĘ, ABY SZANOWNY PAN CICHUSEK TO PRZECZYTAŁ I COŚ ODPISAŁ NA TEN TEMAT, CZY PRZYJMIE MOJE PRZEPROSINY?

WĄTEK ZOSTAŁ STWORZONY W CELU PRZEPROSZENIA WSZYSTKICH GRACZY SKY LAND.

Otóż jak się domyślacie - To Ja wasz największy szkodnik... - wumil.

Chcę wszystkich przeprosić za moje wszystkie złe uczynki, takie jak:
wyzywanie, obrażanie graczy z byle powodu, trollowanie, poniżanie, szantażowanie itp.

Wszystko zaczęło się to jakieś 5-6 lat temu jak zostałem oszukany na Classicu - krótko mówiąc - zrobiłem wielką głupotę... Chciałem być "anonimowy kozak"

Właśnie dzisiaj nastał oto ten piękny i szczęśliwy dzień, że czuję się sobą i mogę wszystkich przeprosić a zarazem administrację.

Bardzo fajnie i przyjemnie grało mi się na tym fajnym serverze, mam co wspominać z dawnych czasów.

Jeśli chodzi o treści rasistowskie, faszystowskie, czy erotyczne - to nigdy się do nich nie dopuściłem. Natomiast bardzo dużo przeklinałem na graczy popełniając przy tym ciężki grzech.

Mam nadzieję, że jesteście w stanie mi wybaczyć. Nie oczekuję odbanowania, czy tam innych pierdołków. Poprostu stworzyłem ten wątek, aby was powiadomić oraz przeprosić za to wszystko, co działo się na tym serverze przez 6 lat. Jeśli chodzi o atakowanie, czy hakowanie servera za pomocą DDoS'ów - to NIE ja robiłem takie rzeczy, lecz ktoś inny. Poprostu się tym chwaliłem.

To na tyle, dziękuję.
Do zobaczenia.
#2
Wybaczam :p
#3
Jesli ktos zakladal bedzie multikonta i podszywal sie pode mnie, to nie ja. ja juz tu nie gram!
#4
z gory byles troche spoko ale potem ci zaczelo odbijac :d
#5
Pozdro Dantelion Big Grin
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
przeprosiny przyjete, nie zostaniesz odbanowany.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości