Kasa
#1
Witam
Chciałbym zaproponować nową komende /money {nick} gracze często oszukują albo kłamią że mają kasy a za pomocą tej komendy było by można zobaczyć czy taka osoba ma wystarczojąco gotówki zanim np pojdziemy z nimi do wymieniarek

Z góry dziękuje
Htamer
Classic is FantasticWink

I love you Nikola Heart Classic is the best and people who play on it Big Grin
#2
Raczej nie jest to możliwe, ponieważ /money pokazuje stan konta z tego co wiem. + To, ile gracz ma pieniędzy lepiej, aby było jego sprawą, pewnie nie chciałby taki gracz, aby ktoś sprawdzał ile ma pieniędzy.
#3
Jestem za
#4
Ktoś z adm lub cichy odpiszecie ?
Są tego + i - albo było by moze jeszcze lepiej jak by bylo pod komenda tą np /money nick to zanim zobaczysz to ta osoba musi jakos to zaakaceptowac np komendą /ok

Refresh z tego co patrzyłem to duzo os nie chce aby tak było dlatego wpadłem na ten pomysł żeby ta osoba akceptowałą komendą tak jak pisałem np ./ok

Mm nadzieje że Cichusek odpiszesz
Classic is FantasticWink

I love you Nikola Heart Classic is the best and people who play on it Big Grin
#5
(01-02-2019, 23:10)Htamer napisał(a): Ktoś z adm lub cichy odpiszecie ?
Są tego + i - albo było by moze jeszcze lepiej jak by bylo pod komenda tą np /money nick to zanim zobaczysz to ta osoba musi jakos to zaakaceptowac np komendą /ok

Refresh z tego co patrzyłem to duzo os nie chce aby tak było dlatego wpadłem na ten pomysł żeby ta osoba akceptowałą komendą tak jak pisałem np ./ok

Mm nadzieje że Cichusek odpiszesz

napisalem prosty plugin do tego i jezeli chcecie, to moge go wgrac na serwer.
plugin wyglada tak:
jezeli gracz chce dowiedziec sie ile pieniedzy posiada inny gracz, to wpisuje komende /sprawdz nick, po tym jest wysylana prosba do tego gracza i on moze sie zgodzic wpisujac /pokaz, lub tez sie nie zgodzic wpisujac /ukryj.
moze tez zaniechac prosbe i nic nie robic, na jej zaakceptowanie ma okolo 20s.

tylko jeden gracz moze jednoczesnie prosic jednego gracza o udostepnienie takich informacji, czyli nie dojdzie do takiej sytuacji, ze nagle 10 osob bedzie chcialo sie dowiedziec ile htamer ma pieniedzy na koncie.

komenda dziala dokladnie na takiej samej zasadzie jak odwiedzanie czyjejs dzialki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Cichy a dałoby się to wprowadzić na naszego prisona?
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#7
Chociaz nie gram, ale jest to dosyc ciekawe Smile
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
Jestem za.
#9
(01-03-2019, 16:07)xCoca napisał(a): Cichy a dałoby się to wprowadzić na naszego prisona?

na prisonie nie da sie uzywac komendy /pay, wiec nie widze koniecznosci wprowadzania tego pluginu na tamten tryb, chyba, ze ktos po prostu chce sie pochwalic przed kims swoja iloscia pieniedzy.

po dzisiejszym restarcie o godzinie 12 wgra sie ten plugin na classic, jak wam sie spodoba i bedzie dobrze dzialal, to moge go wprowadzic na inne tryby gdzie jest uzywane /pay (ewentualnie rowniez na prison), a jak wam sie nie spodoba, to najwyzej nie bedziecie go uzywac i sie go usunie.
przypominam, uzywa sie go za pomoca komendy /sprawdz nick, nie ustawialem komendy /money nick, czy /kasa nick, bo jest ona uzywana przez inny plugin i by sie ze soba klocily.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Myślę że jako ciekawy dodatek na prisona można, my nie omówimy niczego bo ten tryb i tak powoli umiera...
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości