TO JUZ NA 100% TEN CZAS
#1
CZAS NA UNBANA A CZEGO SIĘ SPODZIEWAŁEŚ smutnażaba.jpg
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
  Odpowiedz
#2
Oj chyba nie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz
#3
(12-26-2018, 08:33)HubPlayGames napisał(a): Oj chyba nie

++++++
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
  Odpowiedz
#4
Sterben gestorben
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz
#5
lil bump
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
  Odpowiedz
#6
Pisząc na caps locku bez żadnej skruchy i nie wnoszący nic do rozmowy post typu lil bump tylko sobie utrudniasz. O zdjęcie perma się prosi a nie upomina bo upłynęło trochę czasu i pokazuje jakąś zmianę w zachowaniu.

Jak mogłeś to tak zawalić i to jeszcze w święta. To aż razi w oczy taka postawa. Pisałem z dominikmiusic parę miechów temu że jak byś przestał robić stale mk odczekał troche to byś pod choinke miał szanse uprosić o unbana za poprawę zachowania. I obstawiam że było by to możliwe gdybyś też na forum inną postawę pokazywał.
(: ¿ ʞɐʇ zsǝıɯn

p.s. sygnatura jest niewidzialna Big Grin
  Odpowiedz
#7
XDDD TEN CO DOWALIL
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
#8
(12-27-2018, 15:45)Zientula napisał(a): Pisząc na caps locku bez żadnej skruchy i nie wnoszący nic do rozmowy post typu lil bump tylko sobie utrudniasz. O zdjęcie perma się prosi a nie upomina bo upłynęło trochę czasu i pokazuje jakąś zmianę w zachowaniu.

Jak mogłeś to tak zawalić i to jeszcze w święta. To aż razi w oczy taka postawa. Pisałem z dominikmiusic parę miechów temu że jak byś przestał robić stale mk odczekał troche to byś pod choinke miał szanse uprosić o unbana za poprawę zachowania. I obstawiam że było by to możliwe gdybyś też na forum inną postawę pokazywał.

próba utworzenia click bate jak by nie było
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
  Odpowiedz
#9
BATE :o
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
(12-29-2018, 22:29)CruQ napisał(a): BATE :o

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości