Stare prezenty
#1
Pierwszą sprawą jest dlaczego dziś nie ma komendy /prezent.
Drugą sprawą jest propozycja przywrócenia dropu ze starych prezentów. Dajmy graczom jakieś korzyści z wejścia dziś na serwer...
Wyobraźmy sobie, że ktoś wchodzi na serwer odbiera prezent i otrzymuje ciastko...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
A co innego niż losowe przedmioty chciałbyś otrzymać? Rok temu były książki.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Przywrócić drop z przed dwóch lat...
Mam tu na myśli np. miecze na prisonie, end stone na classicu itd.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
prezent bedzie mozna odebrac dzisiaj w godzinach popoludniowych az do polnocy.
dostaje sie 3 losowe prezenty z listy, moze to byc ciastko, jakas roslina, diament, blok zelaza, blok lapisu i inne, wszystko zalezy od szczescia.
lista nie zawiera najcenniejszych przedmiotow ze wzgledu na multikonta itp. sa to rzeczy wartosciowe, ale nie moge przesadzac.

ksiazki byly chyba w sylwestra, ale w tym roku raczej beda prezenty.
jeszcze sie nad tym zastanowie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
A dlaczego to usunięto? Jak dobrze pamiętam to co roku były płacze o te przedmioty, bo ten dostał a ten nie dostał, wtedy jak jeszcze moja siostra grała na tym serwerze, nawet wyzwiska w jej stronę poleciały bo endstona wtedy wylosowała...

No i ludzie będą dla tych przedmiotów robić multikonta, zabezpieczenie niby jest, ale jest średnio skuteczne. No właśnie dlatego je usunięto. Także jestem przeciwny ich przywróceniu.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Jakby ktoś chciał to by robił nawet dla takich prezentów multikonta...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#7
(12-24-2018, 11:19)Yorid napisał(a): Jakby ktoś chciał to by robił nawet dla takich prezentów multikonta...

ale jak nie ma endstone i innych super cennych rzeczy, to takich osob jest znacznie mniej
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(12-24-2018, 11:21)Cichusek napisał(a):
(12-24-2018, 11:19)Yorid napisał(a): Jakby ktoś chciał to by robił nawet dla takich prezentów multikonta...

ale jak nie ma endstone i innych super cennych rzeczy, to takich osob jest znacznie mniej

No dobrze, ale przyznaj sam, gracz czeka na ten dzień cały rok i w zamian za to dostaje ciastko albo kowadło... Co może sobie pomyśleć? Ja na przykład otrzymałem kowadło na classicu i je od razu wywaliłem...

I już bez przesady, nie gra tu na tyle osób, żeby od razu wszystko zablokowywać. To tylko jeden dzień...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#9
Wiecie co? Najlepiej zrobić /prezent na innej zasadzie - gracz dostaje główkę ciastka/mikołaja z podpisem "Wesołych Świąt ~Administracja". To już byłoby lepsze niż jakieś tam itemy. Rozumiem ten płacz, o multikonta - ale ludzie, bądźmy poważni - po jakiego grzyba komuś multikonta, jak i tak od nowych osób ktoś na pewno wyżebra prezent... To samo z książkami było - 1/2 serwera wyżebrała i płaczu jakoś o to nie było...
#10
dostaje sie trzy prezenty, pewnie innych nie zauwazyles.
w dodatku w ciagu roku jest kilka takich dni, wiec ktos musi miec duzego pecha aby niczego cennego nie trafic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości