Federacja Serverowa
#1
Exclamation 
Witajcie! Jestem tu od 3-5 lat z dłuuugą przerwą w grze. Dziś przybyłem do was jako niosący dobro!

Otóż zauważyłem, że ten serwer nie jest najlepszym pod względem atmosfery jaka panuje między graczami. Przybywam do was z misją, moje założenie ma na celu dodanie na tym serwerze Federacji, która pomogła, by rozsławić serwer oraz polepszyć stosunki między-graczowe i w wielu przypadkach też nawet zbliżyć do siebie osoby, które się nie znały. Nie jestem gołosłowny, ani nie jest to moja pierwsza Federacja. Prowadzę federacje, która działa na pewnym serwerze (bez nazwy), mam w sobie dużo doświadczenia, bo moja historia związana z Ligami ma już rok, dosłownie, bo pierwsza z nich była około 24 grudnia. To właśnie dziś razem z moim kongresem zarządziliśmy, aby rozwinąć naszą działalność na inne serwery. Dodam, zanim zacznę, że nie jest to żadnego rodzaju ugrupowanie typu masonerii gdzie ludzie władają innymi. Liczę, że przyjmiecie mnie z otwartymi rękami na idee, które przyświecają mi, proszę was abyście dali szanse mojej organizacji, ale liczę głównie też na współpracę z administracją, ponieważ to byłby spory zastrzyk sił i nadziei na przyszły, ale jeśli dostaniemy poprostu zgodę na działalność też będzie nam miło. Gdyby ktoś miał jakieś pytania to proszę śmiało pytać, ja odpowiem na wszystkie.

Twórca xxkoks
#2
Czego oczekujesz? Bo chyba nie jakichkolwiek uprawnień.
#3
Nie. Broń Boże. Chodzi mi o wsparcie finansowe. Niekoniecznie jakieś ogromne. Zważywszy na to, że organizowane będą eventy tworzone przez nas to zawsze coś mogłoby się przydać. Moim mottem jest "nieważne co, aby było jaka kolwiek rzecz się może przydać . Nawet dirt lub proch
#4
jestem za!!!!
wariacie ty
#5
jestem za
#6
na organizowanie eventow nie musisz miec zgody, przykladowy masz tutaj: https://forum.sky-land.pl/showthread.php...#pid267670
jednak gracze musza pamietac, ze nie sa to "oficjalne" eventy i rozne rzeczy moga sie zdarzyc.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Dziękuję za zainteresowanie. Nie, nie tylko eventy. Mówiąc o Federacji to chciałbym wam powiedzieć, że to nie są tylko eventy. Planujemy wybudować MCTC (Minecraft Trade Center) czyli wieżowiec, który miałby np. Wymieniarke, expiarke, automatyczny sklep, itd, ale to nie wszystko, ponieważ zbudujemy sejm dostępny dla wszystkich oraz eventownie... Potrzebuję też źródła sprawdzonych informacji oraz promowania, a także wsparcia w postaci budowlańców i budulca. Oczywiście poradzilibyśmy sobie sami, ale trwało by to bardzo bardzo powoli, bo to co wymieniłem gdybym to robił sam to budowa skończyłaby się w maju, bo np. Na Sejm na pewnym serwerze poszło 15x64 Bl. Kwarcu oraz 6x64 szkła i 5x64 piasku i 10x64 desek.
#8
Myślę, że sejm nie jest dobrym pomysłem. Rura na surowcową, zbieraj rzeczy i buduj. Za darmo nikt ci nic nie da. Gracze robili dużo poważniejsze projekty niż MTC bez niczyjej pomocy. Zastanów się, czy w ogóle ktoś będzie z tego korzystał.
#9
Uwierz, że będzie. Jak mówiłem mam Federacje od roku, więc trochę wiem. Sejm się przyda zawsze, a to nie będzie tylko sejm, bo to będzie tylko część białego domu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości