adamsziler
#1
Składam skargę na adamsziler z powodu spamowania bez sensu na czacie jak każdy człowiek przeklnie se kiedyś lecz serwer sky-land.pl zmienia przekleństwa na np motyla noga lub zaiste a adamsziler odrazu pisze ban lub skarga mnie i moich kumpli to wkurza podobno ma 19 ss jak przeklinamy i wyzywamy go jak on spamuje i wyzywa a potem świety tylko nasze wizwiska robi na ss wiedz jeśli będzie robił na nas skargę proszę o przemyślenie tego co napisałem
[Obrazek: fadbc3794fc46dde01b00733a0e56928.jpg]
#2
hahah dowody ?!

a i PS. robie wszystki ss nie tylko wasze i moje tez , a wogole nie spamuje....
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
hah jasne cały czas skarga skarga ban skarga
[Obrazek: fadbc3794fc46dde01b00733a0e56928.jpg]
#4
no bo ludzie sie nie naucza , bedzie tylko Ku**a , c**j i tak caly czas , albo thepolska pisze : "jak wylaczyc nodusa" to jak zareagujesz
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
bym złożył na niego skarge ale nawet jak piszemy kur** to pisze np motyla noge czytaj na guże co napisałem to pogadamy
[Obrazek: fadbc3794fc46dde01b00733a0e56928.jpg]
#6
pisze motyla noga bo nie mozna przeklinac i stirek zrobil zeby tak pisalo...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
Teraz ja się wypowiem.
No, trochę jest niekulturalne pisać przekleństwa :/ co ci da pisanie wulgaryzmów jak to ci nic nieda! Interesyjące... Teraz anegdotka z mojego życia ja mam 14 lat i NIGDY nie przeklinałe bo wiem co to jest kultura i po co mi wulgaryzmy, widzisz da się żyć. Cenzyra jest od tego żeby mniejsze dzieci nie nauczło się od was. Już zbanowano gościa bo miał cały czat motyla noga lub do stu piorónów więc jest duże prawdopodbięstwo że dostaniesz bana Tongue
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#8
moja pani wychowawca mowi : "Nie przeklinaj , bo ci nie urosnie(penis)"
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
(09-13-2013, 22:12)adamsziler napisał(a): moja pani wychowawca mowi : "Nie przeklinaj , bo ci nie urosnie(penis)"
.______________________________. Dobiłeś mnie żadna nauczycielka którą znam by tak nie powiedziała .__.
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#10
hehe zajefajne sa panie u mnie w gimbie
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości