Ciekawy dodatek
#11
Wedlug mnie ta opcja jest najlepsza:
- mozna siadac na kazdym schodku, niezaleznie od tego czy ma tabliczki, czy jest polaczony z innymi schodami lub blokami np. na dlugiej lawce (kilka schodkow).
Jak byś mógł dodać to też na prisionie, to by było spoczko Emerald
#12
Moim zdaniem lepsze jest z tym ,że jeśli jest welna pod schodkiem to mozna na niego siadac...
#13
No welna bedzie chyba ok
#14
(12-07-2018, 19:32)Quetrix napisał(a): No welna bedzie chyba ok

Też tak sądzę
#15
To chyba powinno zostane wprowadzone kazdy jest na tak Smile
#16
przed chwila dodalem na classicu te krzeselka.
aby usiasc na schodku nalezy kliknac na niego prawym przyciskiem myszki (nie mozna nic trzymac w rece), aby zejsc nalezy nacisnac lewy shift.
na krzesle moze siedziec jednoczesnie wiele osob (niestety).
aby zrobic krzeslo wystarczy postawic pod blokiem schodow dowolnego koloru blok welny.

po jakims czasie automatycznie zrzuci nas z krzesla.
mam nadzieje, ze wszystko bedzie dzialac poprawnie, na serwer prison rowniez dodalem ten plugin, ale wgra sie po restarcie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#17
To ja jeszcze chciałbym odkopać moją starą propozycję z creative i dodać te krzesełka na tryb Creative. Dokładniej:
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=32594
#18
Z tego co widzę, na samej wełnie bez schodku też da się usiąść.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#19
Jak narazie dziala bajka
#20
(12-14-2018, 19:57)Tails napisał(a): Z tego co widzę, na samej wełnie bez schodku też da się usiąść.

ja nie moge usiasc na czystej welnie.
prawdopodobnie ktos usiadl na schodku, a pozniej go zniszczyl, dlatego siedzial w "powietrzu".
tak na prawde nie siedzi sie na bloku schodow, tylko na strzale z luku, ktora pojawia sie pod schodkiem i jest niewidoczna.
dlatego gdy ktos bedzie siedzial dlugo na krzesle, to po pewnym czasie wstanie ze wzgledu na znikniecie lezacej strzaly.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości