Odwołanie w sprawie bana
#1
Exclamation 
Witam.. Cry Nie wiele myśląc dostałem wczoraj Bana na 10 dni... Za nie jakie Cheaty. Sad Jakiś gracz z Guns posądził mnie wczoraj o Anty Knockbacka...
Wczoraj tam graliśmy i jakoś nikt z moich znajomych nie widział że stoje w miejscu i strzelam. (bo zwykle jak sie strzela idzie sie do tylu...)
Proszę o szybką odpowiedź ja nie mam żadnych Cheatów Sad
#2
Potwierdzam, graliśmy razem i rozmawialiśmy na Skype. Melon nigdy cheatów nie używał i nie używa. Według mnie ban jest niesłuszny, ale decyzja należy do administracji
#3
Faktycznie nie widze powodu do bana, grałam razem z nim i nawet gdy sie strzelalismy miedzy soba, nie zauważyłam nic podejrzanego. To najwyraźniej wymysł kogos, kto z nami przegrywał a zgłoszenie akurat padło na Melona
#4
Koledzy nie pomogą widoczny Antyk https://www.youtube.com/watch?v=mcBsUou29Lk Smile

Trzy szczały były i ciebie nie odrzuciło ani razu Smile I nie przegrywałem byłem lepszy xD
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#5
(12-01-2018, 15:07)NieznanyGracz napisał(a): Koledzy nie pomogą widoczny Antyk https://www.youtube.com/watch?v=mcBsUou29Lk Smile

Trzy szczały były i ciebie nie odrzuciło ani razu Smile I nie przegrywałem byłem lepszy xD

Miał lagi bo się zaczął drzeć do tego mikrofonu mało słuchawki nie pękły. A na nagraniu dostawał strzały, na których był na lagach i dlatego nie było widać jak go odrzuca
#6
A co do tego Boczek nie zbanował Neesge dlatego że niby anty cheat go wyrzucił tylko dlaczego nie wyrzucił go przed zabiciem Melona?
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#7
Bo może go sprawdzał? Czasami trzeba pomyśleć racjonalnie Wink
#8
Sokoro grałeś wtedy na serwie to widzialeś jego aure
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#9
Jeśli ktoś akurat ma laga, to nie może chodzić. Najczęściej dostaje również cofek i wywala go w serwera. Nic z tych rzeczy na załączonym nagraniu nie było widać. Jak dla mnie ban jest całkowicie uzasadniony.
#10
Ban całkowicie słuszny według mnie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości