Witam
#1
O co chodzi przed chwila sb chcialem wejsc na classica a tu perm za xray o co chodzi 2 dni nie byle na classicu bo w weekend czasu nie mial.a to tam z kolegami bylem i czasu nie bylo moja siostra cos odwalila prosze o odp

Ta znowu sobie postanowila zgrac huzuni bo nowego kompa ma juz nie mamy jednego na dwoch prosze dajcie jej bana na nick a nie na ip bo nie bede mogl grac

Ale czm perma jak ostatniego bana miala Rok temu nie da sie skrocic do 10 dni lub wiecej?
  Odpowiedz
#2
pawcio890 i jeszcze jedno jest taka mozliwosc bo siostrze porzyczylem na te konto kilof 4/3\3 miecz 5/2/3/3 i jeszcze wiele mieczow ostr 4 jest taka mozliwosc zeby ja odbanowac na kilka min i bym weszedl na jej konto by mi haslo podala i bym wziol te ity moje ktore jej porzyczylem zgodzila sie bo gadslem.z nia
  Odpowiedz
#3
(11-25-2018, 16:39)pawcio890 napisał(a): Ale czm perma jak ostatniego bana miala Rok temu nie da sie skrocic do 10 dni lub wiecej?

Nie dawno została odbanowana, a widać - nie zmieniła się pewnie i znów została zbanowana, tym razem permamentnie i tak szybko nie zostanie pewnie odbanowana. To zależy już od pomocnika, który zbanował.
  Odpowiedz
#4
Widziałem jak kopie na x-rayu.
Widzę że ostatni ban był faktycznie rok temu, ale to był perm i to za cheaty. 17 listopada dostała UB, a teraz znowu cheatuje...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#5
I wtedy byscie ja zbanowali.. Albo chociaz skrocic bana do 10 dni lub 14dni
  Odpowiedz
#6
Nie..
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#7
Tłumaczylem jej ze gra z haxami to gra nie fer...

To juz lepiej odbanowac ja na kilka min bym wziol te ity bo jej porzyczylem i ja bys zbanowal na zawsze..
  Odpowiedz
#8
Ban to ban, nie będzie żadnego przenoszenia z konta.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#9
No tak ale to moje itemy na ktore ciezko zabracowałem.... Sad

Więc chce je odzyskac..

Cichusek moglbys przeniesc te itemy moje z jej konta porzyczylem jej miecz ostr5 ogen2 niezniszczalnosc 3 grabiez 3 kilof 4/3/3 2 stacki diax i to wszystko co ma w ednerchescie i na dzialce te itemy wszystkie bo moje itemy na ktore ciezko zaplracowalem chcialem byc mily dla siostry i jej porzyczylem te itemy....
  Odpowiedz
#10
(11-25-2018, 16:59)pawcio890 napisał(a): No tak ale to moje itemy na ktore ciezko zabracowałem.... Sad

Więc chce je odzyskac..

Cichusek moglbys przeniesc te itemy moje z jej konta porzyczylem jej miecz ostr5 ogen2 niezniszczalnosc 3 grabiez 3 kilof 4/3/3 2 stacki diax i to wszystko co ma w ednerchescie i na dzialce te itemy wszystkie bo moje itemy na ktore ciezko zaplracowalem chcialem byc mily dla siostry i jej porzyczylem te itemy....

To może tak: jeśli coś znajduje się w ekwipunku danej osoby, na jej działce, w skrzynce Kresu czy gdzie tam jeszcze można coś schować należy formalnie do tej osoby. Jak ktoś komuś coś pożycza to musi tego świadomość.
Dopóki te przedmioty są u niej, są jej własnością. Nie ma mowy o przeniesieniu ich.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości