Sky-Land
#11
Przepraszam ale mozna wiedziec za co jest ten warn? Smile
https://prnt.sc/lmzy82
#12
Tak sobie obserwuje i z tego moda to nic dobrego.
#13
Jak widać kilka osób podesłało mi ten wątek więc czemu by nie napisać ?

Em Um znowu cuś o Myszaku?
no, no widać że ktoś tu szaleje, postępuj tak dalej Myszak a skończyć jak ten jeden z pomocników (chyba nicku nie trzeba wymieniać ;v)
Lepszy byłeś w 2015, taka prawda (a teraz to "bee" to znaczy widzę to u innych użytkowników) (cóż nie winie cie za twój "nowy charakter" ale uważaj).

co to tematu:
Nie wiem po co żeś zmarnował tyle czasu na pisane skoro nic nie zmienisz. (nie no jak chcesz pisz przecież wolne słowa nie?) ale czy warto ? po co nerwy psuć na 1dnym graczu.
A jeszcze pewnie Myszak się śmieje z tego wątku (to znaczy ja tak czuje).

jeżeli coś ominąłem w tym wątku to proszę mi napisać tu lub na pw bo może coś nie doczytałem (jeżeli czytałem 2x to ;v)

(jestem po niczyjej stronie)

poza temat:
(11-24-2018, 21:37)Kaukazu napisał(a):
(11-24-2018, 16:19)HubPlayGames napisał(a): Znaczy ja to tez na przyklad dostalem bana na miesiac za to ze napisalem "nawet na hulajnoge nie masz prawa jazdy"

ty akurat to powinieneś mieć perma ;c...

Zgadzam się kaukazu z tym : ).

Wiadomość do Cichego: napisałem ci na pw, mogłem napisać to 4 grudnia ale wole teraz ;v.
Niedostępny
#14
(11-26-2018, 08:13)Zmiany napisał(a): Tak sobie obserwuje i z tego moda to nic dobrego.

Napisal uzytkownik ktory ma ode mnie perma
Ostatnio używał tego IP: xBlondik

Shotta otrzymuje bana permanent ego za multikonto Pilsudski. Screen z dowodem mozna uzyskac na pw
#15
Nie tylko Wayneern był atakowany bo i ja kilkakrotnie przez niego też. Za napisanie na niego lub kaukazu skargi dał mi gdzieś randomowe ostrzeżenie za niby offtopa a potem oczekując wyjaśnienia pozwolił mi ponownie napisać posta i nie miał nic na swoją obronę. Kiedy kaukazu mnie od noname, idiotów czy psów wyzywa na czacie nie widzi ale niby za off topy sypie mi ostrzeżenie gdy ich chamstwo reportuje. Moje PW: https://prnt.sc/lpdvvy
jeszcze mogę wygrzebać ss-y z czatu bo gdy naginał regulamin i zastraszał mnie banem za niby prowokacje (bo odpowiadanie na pytania kaukazu to była "moja" prowokacja) to jedyną formą obrony było robienie ss-ów z czatu. Nawet jak wbili boczek z tailsem to nie wiedzieli o co spina bo przecież nic złego nie robię. Nie tylko bezprawnie oskarża mnie że jestem posłańcem huba ale i przez całe dnie potrafił nie widzieć i nie upominać osób które mnie wyzywają potem udaje że nic nie widział co do niego piszę. Nie chce już szukać kolejnych ss-ów wlepie jeszcze jedną z moich prowokacji za jaką mnie upomniał po całodniowym wyzywaniu mnie:
https://prnt.sc/lpebq6


Jeśli szukasz innego serwera to tak jak ja odejdziesz przez nieuczciwość ze strony pracowników serwera. Jeśli również byłeś atakowany przez impressiona to tym bardziej szacunek że nie ulegasz randze a walczysz o prawdę.


(11-24-2018, 21:37)Kaukazu napisał(a):
(11-24-2018, 16:19)HubPlayGames napisał(a): Znaczy ja to tez na przyklad dostalem bana na miesiac za to ze napisalem "nawet na hulajnoge nie masz prawa jazdy"

ty akurat to powinieneś mieć perma ;c...

ty razem z hubem jesteście na podobnym poziomie uczciwości względem innych więc się nie wywyższaj. Tyle że on cheatuje a ty trolujesz co jest nawet gorsze bo nie tylko hańbisz siebie ale i innych użytkowników kłamstwami. Jak ciebie impression faworyzował i mogłeś mnie całe dnie od noname i psów wyzywać to na niego złego słowa nie powiesz to oczywiste.
Impression nawet nie uzna twojego posta za off topa bo tylko mi by za to dał ostrzeżenia i paru innym których stronnicowo zadręcza. Smile


Nawet taki Hub pomimo faktu jak nienawidzę cheaterów umiał ostrożnie ze mną postępować i mi nie wchodził w drogę. Jakiś szacunek do uczciwych graczy miał mimo że sam nie był może święty. W ogóle najgorszym pracownikiem jakiego znam był zawsze Impression o czym przekonałem się na własnej skórze.

Ujmę to może krócej bo już mam dość tego krzywdzenia ludzi tutaj przez tego fałszywego moda: Jeżeli do dnia jutrzejszego nie zniknie mu ranga moda to za nieuczciwości tego moda w zemście napiszę do mojangu w całkiem innej sprawie na temat waszego serwera. Wasz wybór...

Tyle ode mnie. Miłej gry.
(: ¿ ʞɐʇ zsǝıɯn

p.s. sygnatura jest niewidzialna Big Grin
#16
(12-01-2018, 18:28)Zientula napisał(a):
(11-24-2018, 21:37)Kaukazu napisał(a):
(11-24-2018, 16:19)HubPlayGames napisał(a): Znaczy ja to tez na przyklad dostalem bana na miesiac za to ze napisalem "nawet na hulajnoge nie masz prawa jazdy"

ty akurat to powinieneś mieć perma ;c...

ty razem z hubem jesteście na podobnym poziomie uczciwości względem innych więc się nie wywyższaj.
Noname i raki głosu nie mają.


Nigdy nie wyzywałem cie od idiotów i psów.(to że sam siebie tak kwalifikujesz to już nie moja wina, również kiedy idiotę nazwie się idiotą to nie jest to wyzywanie tylko stwierdzanie faktów kłamczuszku, i tak piesek to nie "pies" nie w tej ofensywnej i wyzywającej formie o którą ci chodzi Big Grin.)
(12-01-2018, 18:28)Zientula napisał(a): Kiedy kaukazu mnie od noname, idiotów czy psów wyzywa na czacie nie widzi ale niby za off topy sypie mi ostrzeżenie gdy ich chamstwo reportuje.

Kek "nie widzi" dostałem bana tak samo jak ty noname...

(12-01-2018, 18:28)Zientula napisał(a): Ujmę to może krócej bo już mam dość tego krzywdzenia ludzi tutaj przez tego fałszywego moda: Jeżeli do dnia jutrzejszego nie zniknie mu ranga moda to za nieuczciwości tego moda w zemście napiszę do mojangu w całkiem innej sprawie na temat waszego serwera. Wasz wybór...

Szantaż emocjonalny na poziomie 12 letniego prawnika.
I co mojang zrobi ;? ukaże kogoś za to że rozporządza swoim serwerem?...
(12-01-2018, 18:28)Zientula napisał(a): Jeśli szukasz innego serwera to tak jak ja odejdziesz przez nieuczciwość ze strony pracowników serwera. Jeśli również byłeś atakowany przez impressiona to tym bardziej szacunek że nie ulegasz randze a walczysz o prawdę.
Hmm "atakowany" spamiłeś jak miło a po warnach jeszcze wyzywałeś piekne, piękne...

Nie spodziewałem się dużo po noname(nie wiem co cie boli w tym wyrazie n o n a m e przecież oddaję kwintesencje twojej osoby :C)
ale sam w tym poście się ośmieszasz...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#17
kwestia twoich postów została zgłoszona. Jak postąpi administracja jutro ich ryzyko. Ty żadnym dowodem nic nie wnosisz do rozmowy tylko szukasz kolejnej zaczepki. Ryzyko kwestią zabawy. Jutro mogę rozwinąć sprawę mojangu jak zostanie twój kolega mod na stanowisku.

Jakich warmach jak był jeden za niby off top co za bajki wymyślasz znowu. Lecz się na głowę lepiej.
(: ¿ ʞɐʇ zsǝıɯn

p.s. sygnatura jest niewidzialna Big Grin
#18
Ogólnie to straszeniem czymś, co istnieje tylko na clickbaitowych nagłówkach stron, które miały przyciągnąć graczy w 2014-2016 roku, wydaje mi się śmieszne. Po zgłoszeniu Mojang na podstawie "euli" może skontaktuję się z Cichuskiem w sprawie jej łamania na jego serwerze (co oczywiście nigdy nie nastąpi), a on może najnormalniej w świece nie odpisać i na tym zakończy się cała sprawa.
Wszystkie serwery działają tak samo jak nasz, jeśli Minecraft EULA miała by w jakikolwiek wpływać na postępowania właścicieli serwerów miało by to miejsce już parę lat temu, a jak na razie nie znalazłem informacji o żadnym serwerze zamkniętym przez EULE. Trzeba pamiętać, że są serwery, na których można dostać bana za NIE cheatowanie lub za "wy*** ch***" jak to mi Tails ostatnio pokazywał. Takie serwery na pewno zostały by uderzone pierwsze, a nawet one nie odbrywają w najmniejszym stopniu.
Nie widzę żadnych nieprawidłowości w tym jak moderuje forum Impression. Przejmujecie się głupimi warnami jak by nie wiadomo co się działo, a tak na prawdę jest to zwykłe upomnienie od moderatora, które informuje, że musisz coś zmienić. Wiele postów sam zgłaszam i myślę, że również sypałbym za niektóre warnami.
#19
Ja dodam od siebie: napisalas mi, ze kaukazu cie wyzywa. grzecznie poprosilem o wyslanie mi dowodow. gdybym otrzymal screeny, zostalby ukarany. ja nie widzialem, zeby cie obrazal poza powyzszym postem, za co dostal warna. jako tako dowodow nie otrzymalem, i nie mam zamiaru o nie prosic.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości