Zmiany..:
#1
Edit v2 // (sorka za bledy I ortografie pisane na szybko zmienie to w v3)

niestety o2 i wiele innych domen ma problem z resetem hasla przes silnik html... lub gdzies indziej jest problem
Nie tylko mi nie dochodzi formularz resetu hasla na mail...
Pisze od mamy z konta do Cichuska
moim zdaniem - gram juz kilka lat i dziekuje za ub <ale wisisz mi 50 stakow jasnoglazu xD nieno joke teraz Sie smieje z tego ze tak zlagowalem dzialki bo komu. Innemu by Sie chcialo budowac 70 pieter dyniarki tak jak z rxwojna1 mielismy Wink a faktycznie egoistyczne z mojej strony bylo to ze nie zwrocilem uwagi na innych >
Konczac wstep
Przydaloby Sie odzyskac w koncu wlasne konto do forum (ZiiiZ)
przeciez zresetowac haslo i wyslac mi tu pw to minuta...
Ile mam prosic o to pisalem juz posty I nic... POMOCY ?!

Wiec jedziemy:

Dzialki:

- poziom jest malo satysfakcjonujacy, nie dosc ze peacefull lub easy to jeszcze render na bukicie 3 lub dwa chunki <48 kratek jakos tak>
guardian pownien byc ! A tymczasem zeby cokolwiek zespawnilo trzeba Sie nameczyc wiem ze render jest specjalnie zanizony dla graczy z slabymi kompami ale ceny itemow z mobow sa smieszne w porownaniu do
Czasu ktory trzeba poswiecic na zbieranie

- nie mozna zabijac slime nie na swojej dzialce / I zaczepiac linek zwierzeta na drogach (przydalo by Sie to naprawic)

-dodac na sky-block latarnie morskie na skygrid ! (To tak z innej beczki zaczolem tam pogrywac bo sa wieksze dzialki I fly brakuje tego ladnego bloczka do oswietlenia >

Sklep:

rozumiem ze to nie jest maszyna nasa ktora leci na marsa, jednak

- dodalbym kilka plyt do sklepu czerwona/biala...
zablokowales otwieranie skrzyn a nie ktorzy lubia zadkie przedmioty...

- czemu na kazdym innym trybie jest sprzedaz w skupie x64 a na classic nie, autofarmy Sie skonczyly juz nie jest
Latwo zarobic... wiec chociaz nie marnujmy czasu na stanie na bazarze... bo gra jest ciekawsza od stania w miejscu...

- juz trzeci raz zapomnialem co chcialem w tej pozycji comming soon Big Grin

- Proch moglby byc w sklepie ale chyba nikt poza mna nie jest takim piromanem wiec to bylo tylko by napisac xD

nastepna czesc jesli chodzi o sethome...

- tylko vip/svip moze ich miec 3 wiec po co blokada na surowke? Rownie dobrze moze ich teraz byc 10 albo wcale bo nie maja znaczenia...
tak jak skrzynie... rozumiem ze gracze czituja na x-ray i zdobywaja spawnery ale to akorat uznaje za +
<kazdy chodzi ponad /rtp > i tak zwiekszyles ilosc kratek w skrypcie
wiec home by Sie przydal na te 10 000 kratek badz 15... nie latwo tam dotrzec wiec co z tego ze ktos zrobi homa na np. Swiatyni jak I tak nie otworzy skrzyni z itemami ?
-/ec powinien miec caly serwer dla najwyzszej rangi kiedys pisalem o komende na stakowanie itow uznales ze to za latwe ale /ec dla svip ! jak nie chociaz /craft
to naprawde zacheci starych graczy a latanie z enderchestem I craftingiem w eq stanie Sie przeszloscia

Ogolne:

- pogoda na surowcowej wylaczona... zdobylbym chodz raz w zyciu glowke creepera czemu by nie dodac do mozliwosci takiego unikatu ? ogolnie glowki mobow mozna dodac do sklepu juz widze jakby Sie kazdy rzucil i tylko przechwalal kto ile ma glowek szkieleta czy zombiaka...

- jesli chodzi o zadkosci kontynuujac ta mysl kiedys mialem netherstar jestem pewien dostalem podpis od gracza ale pewien gosc mi to ukradl... niewazne
maly skrypcik na komende wymiany 3 czaszek murzynka na ten item ?
jak dla mnie nie zastanawialbym Sie

- Brakuje bardzo mini pvp dla graczy ktorzy chca walk 1v1
Wiec czm by nie zrobic takiej arenki dla vipow w nether?

- Tak jak mozna bylo by dodac do sklepu sms fly na dzialkach osobiscie duzo buduje tam dzialek I pomagam
Wiec sam bym wydal te kilka ziko by np. Nie meczyc Sie z budowaniem dachow zapewne nie tylko ja bym odrazu to kupil ale wiele osob moze I racji tu nie mam bo w koncu to free-build I zycie po sasiedzku ale skoro mozna to dac na water block to czm nie na plotme ?

- nigdy nie widzialem trybu survival (prawdziwy classic mc) czy to dla tego ze sporo przy nim pracy ? Bo nie bardzo rozumiem a o 100 Sie zaloze ze nie stal by pusty
Zreszta o pozadnego mine-blocka tez nie latwo zniknol z polskich serwerow....

- ogolnie bardzo duzo buduje w mc bo fajnie po pracy pobawic Sie klockami chetnie pomoge przy budowaniu
Spawn'ow jesli oczywiscie bedzie zgoda world edit gm1 fly
I nic mnie nie zatrzyma Smile mam bardzo duze doswiadczenie i wyobraznie jesli o to chodzi Smile

P.S.
Boczus i Tail pisza ze Sie nadaje <no musialem Smile >
<boczus powinien miec >/pex user _boczek add essentials.fly>
za czesto slysze go jak na vanishu sprawdza graczy pochwala Dla niego odemnie ze tak o nas dba i pilnuje tych grieferow Smile
rowniez chcialbym pomoc na classic serwera Sky-Land.pl chyba jeszcze pamietam na czym to polega...
A jestem tu codziennie wiec moge Sie przydac Wink

//bede w miare aktualizowac post nazbieralo mi Sie tych mysli w tym roku odnosnie propozycji ale czekalem by zebrac to wszystko w jeden watek by nie smiecic co I rusz pomyslami ktore bym omowil Smile

Pozdrawiam ZiiiZ Smile
#2
Jestem za
#3
ZiiZ na pomocnika
Niedostępny
#4
Też jestem za jak mogło by być inaczej
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#5
jestem za
#6
Cytat:- Tak jak mozna bylo by dodac do sklepu sms fly na dzialkach osobiscie duzo buduje tam dzialek I pomagam
Wiec sam bym wydal te kilka ziko by np. Nie meczyc Sie z budowaniem dachow

Tez jestem za,nie rozumiem czemu na classicu svip/vip nie ma fly a
na skyblocku i waterze jest z tą samą ceną.
#7
na nie kurCZE XDFA GAGAIGAI90JAIJAIJFI9AJ0FJA


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości