Ban
#1
Zdrowix
Dziś
Możnaby bana skrócić do tygodnia? Obiecuję, iż było to ostatni raz.
#2
Stanowcze veto. (nie)
#3
(11-21-2018, 20:42)Boczek napisał(a): Stanowcze veto. (nie)
Czemu to paniczu?
#4
(11-21-2018, 20:42)Zdr0v1X napisał(a): Czemu to paniczu?

Gdyż byłeś wiele razy osądzony wyrokiem skazującym. Twoje czyny są karygodne i nie wierzę, abyś umiał się poprawić.
#5
(11-21-2018, 20:44)Boczek napisał(a):
(11-21-2018, 20:42)Zdr0v1X napisał(a): Czemu to paniczu?

Gdyż byłeś wiele razy osądzony wyrokiem skazującym. Twoje czyny są karygodne i nie wierzę, abyś umiał się poprawić.
Toteż teraz obiecuję permamentną poprawę, oszukiwał przez granie na 2 kontach praktykować nie będę. Ostatnie 2 bany były nałożone w odległości wiosen od siebie, toteż był to ostatni raz. Paniczu, jaka twa decyzja? Zależy mi Tongue
#6
(11-21-2018, 20:46)Zdr0v1X napisał(a): Toteż teraz obiecuję permamentną poprawę, oszukiwał przez granie na 2 kontach praktykować nie będę. Ostatnie 2 bany były nałożone w odległości wiosen od siebie, toteż był to ostatni raz. Paniczu, jaka twa decyzja? Zależy mi Tongue

Istotnie, zależy Ci na szybkim zdobyciu dóbr materialnych korzystając z wspomagaczy niszczących gospodarkę serwera (inflancja)
Wyrok jest prawomocny.
#7
(11-21-2018, 20:51)Boczek napisał(a):
(11-21-2018, 20:46)Zdr0v1X napisał(a): Toteż teraz obiecuję permamentną poprawę, oszukiwał przez granie na 2 kontach praktykować nie będę. Ostatnie 2 bany były nałożone w odległości wiosen od siebie, toteż był to ostatni raz. Paniczu, jaka twa decyzja? Zależy mi Tongue

Istotnie, zależy Ci na szybkim zdobyciu dóbr materialnych korzystając z wspomagaczy niszczących gospodarkę serwera (inflancja)
Wyrok jest prawomocny.
Nie. Poprostu zależy mi na kamieniu. Robię sobię budowlę, a diamenty zbieram przy okazji, bo kopać bez celu to torchę bez sensu. Tak jak piszę, proszę o skrócenie do tygodnia i już od tego czasy bez wspomagaczy. Możecie mi zabrać diamenty, bo mi na nich nie zależy.
W sumie czitów używałem tylko dla tego, żeby mieć dobrą jasność, ale to sie da ustawić w ustawieniach.
WIem, głupio to brzmi ale tak jest XD
Edit: Nie jest to inflancja, bo diaxy na własny użytek trzymam.
Toteż proszę o skrócenie i danie okresu roku tj. jedno nawet małe przewinienie = perm.
Edit2: Proszę o uwzględnienie, że jestem stałym graczem, który zaprosił na serwer znajomych.
#8
(11-21-2018, 20:54)Zdr0v1X napisał(a): Nie. Poprostu zależy mi na kamieniu. Robię sobię budowlę, a diamenty zbieram przy okazji, bo kopać bez celu to torchę bez sensu. Tak jak piszę, proszę o skrócenie do tygodnia i już od tego czasy bez wspomagaczy. Możecie mi zabrać diamenty, bo mi na nich nie zależy.
W sumie czitów używałem tylko dla tego, żeby mieć dobrą jasność, ale to sie da ustawić w ustawieniach.
WIem, głupio to brzmi ale tak jest XD
Edit: Nie jest to inflancja, bo diaxy na własny użytek trzymam.
Toteż proszę o skrócenie i danie okresu roku tj. jedno nawet małe przewinienie = perm.

To co Tobą kierowało jest w obecnej sytuacji nieistotne. Twój ostatni ban za wspomagacze został wykonany 30 kwietnia (poniedziałek) 2018 roku o godzinie 17:24 i 25 sekund przez Cichuska. Daje to 205 dni (147 dni roboczych) od ostatniego bana do dzisiaj. Ogólnie przyjęło się, że jeśli w przeciągu roku (365 dni) od ostatniego bana za cheaty wystąpi sytuacja, w której osoba wcześniej skazana zostanie znów przyłapana na wspomagaczach otrzymuje bana permanentnego. Taka sytuacja wystąpiła właśnie dzisiaj u Ciebie. Moja decyzja nie zostanie zmieniona. Możesz zachować milczenie.

(11-21-2018, 20:54)Zdr0v1X napisał(a): Edit2: Proszę o uwzględnienie, że jestem stałym graczem, który zaprosił na serwer znajomych.

Wszyscy w świetle prawa są równi.
#9
(11-21-2018, 21:09)Boczek napisał(a):
(11-21-2018, 20:54)Zdr0v1X napisał(a): Nie. Poprostu zależy mi na kamieniu. Robię sobię budowlę, a diamenty zbieram przy okazji, bo kopać bez celu to torchę bez sensu. Tak jak piszę, proszę o skrócenie do tygodnia i już od tego czasy bez wspomagaczy. Możecie mi zabrać diamenty, bo mi na nich nie zależy.
W sumie czitów używałem tylko dla tego, żeby mieć dobrą jasność, ale to sie da ustawić w ustawieniach.
WIem, głupio to brzmi ale tak jest XD
Edit: Nie jest to inflancja, bo diaxy na własny użytek trzymam.
Toteż proszę o skrócenie i danie okresu roku tj. jedno nawet małe przewinienie = perm.

To co Tobą kierowało jest w obecnej sytuacji nieistotne. Twój ostatni ban za wspomagacze został wykonany 30 kwietnia (poniedziałek) 2018 roku o godzinie 17:24 i 25 sekund przez Cichuska. Daje to 205 dni (147 dni roboczych) od ostatniego bana do dzisiaj. Ogólnie przyjęło się, że jeśli w przeciągu roku (365 dni) od ostatniego bana za cheaty wystąpi sytuacja, w której osoba wcześniej skazana zostanie znów przyłapana na wspomagaczach otrzymuje bana permanentnego. Taka sytuacja wystąpiła właśnie dzisiaj u Ciebie. Moja decyzja nie zostanie zmieniona. Możesz zachować milczenie.

(11-21-2018, 20:54)Zdr0v1X napisał(a): Edit2: Proszę o uwzględnienie, że jestem stałym graczem, który zaprosił na serwer znajomych.

Wszyscy w świetle prawa są równi.
Nie, nie, nie. Wtedy nie miałem wspomagaczy. Jeśli to była sytuacja z Hubem to na 100% nie mogłem mieć bo mi się połowa dysku zresetowała po aktualizacji Windowsa. Pamiętam to. Niemożliwe. O wiele wcześniej używałem wspomagaczy. Ostatnio zainstalowałem je jakoś ponad półtora tygodnia temu bo rozmawiałem z kumplami o mc i przewinął się temat huzuni.
#10
Ten poprzedni post to jest dla mnie hit.

My mamy tam też zapisane 2 inne bany za cheaty za dawne czasy ale jednak są, także nie bardzo z tym wszystkim...

Nie będzie skrócenia ani UB
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości