aktualizacja cen na sklepie
#1
Tongue 
Siemka. Wydaje mi sie ze wiekszosc cen na sklepie jest smieszna Tongue.
Wrzykładem sa tropikalne sadzonki po które trzeba chodzic godzine bo zaden rtp nie jest blisko jungli.
Podobnie jest z kamieniem i piaskowcem - czm piaskowiec który jest do niczego jest droższy od kamienia xd nierozumiem Smile
Proponuje równiez dodac kilka nowych itemów zamiast tych które sa zbedne na sell np po co oko pająka xd
Mysle ze ceny na sell sa troche za niskie w porównaniu na bay
mam nadziej ze ktos sie zaineresuje Smile
(chociaz wątpie ) Smile)
dzk za uwage
  Odpowiedz
#2
Dobrze, dałeś same ogólniki, jakieś konkrety? W sensie propozycje cen. Pamiętam, że samemu objaśniłem to niesamowicie szczegółowo tutaj: https://forum.sky-land.pl/showthread.php...nak%C3%B3w Wątek został zamknięty, pewne rzeczy zmieniono faktycznie, ale sklepu nie tknięto.

Niedostępny
  Odpowiedz
#3
no na szybko przejzałem twoj artykuł
i ceny są nawet ok. Zawsze to jakies urozmaicenie dla tego serwaWink
ale jak piszesz ze juz poruszyłes taki watek i niktt sie tym nie zainteresował to watpie w ta administracjeTongueTongue sa troszku leniwi xd (oczywiscie bez urazy )
PZDR

W okresie wakacyjnym było normalnie.Kazdy ustalał swoje ceny nikt prawie nie sprzedawaał w sklepie na spawn za smieszne pieniadze w porównaniu do wlozonej pracy. Wtedy grało duzo ludzi i jakos to mozna było pogodzic.
Teraz nie oszukujmy sie w tygodniu 60-80 a weekenndy 100-120 graczy
Wyobrazmy sb teraz takie cos po co w sklepie kupowac drewno albo piasek któe jest bardzo latwo dostępne. kruszec typu zloto diaksy rozumiem moze sie nie chce szukac. ale po co w sklepie takie ity które wchodzisz na surowcawa i juz sa na wyciagniecie ręki Big Grin
albo po co ktos kupuje plyty na spawn to jest tak samo potrzebne jak diaksowa ciupaga czy zlote narzedzia - nikt tego nie potrzebuje xd
  Odpowiedz
#4
Sad 
Widze ze nikt sie tym niie interesuje ......
  Odpowiedz
#5
Jesli watek wytrzyma do wieczora napisze swoja opinie bo sam zauwazylem sporo brakow Wink
  Odpowiedz
#6
siup
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
siemka znowu ja xd. z gory sory za orto (pisze na szybko)
czytalem kilka propozycj na temat zmian w sklepi. wieszosc dotyczyła smiesznej ceny zlota i srebra.zgadzam sie z tym wg mnie zloto powinno zostac podniesone do ceny 8-10$ a srebro 7-8$. obecnie wykopywanie tych surowców nikomu sie nie oplaca i jest to strata czasu (nawet xraye tego pewnie nie robią xd ). dlaczego cena na bay to 30-40 a na sell 4-3 xd mysle ze troch slaby stosunek
takie ity jak siano czy trzcina kakao rozumiem bo mozna robic farmy i wg. jednak prawda jest tak ze nikt tego nie rorbi bo ceny ich tez sa smieszne wg mnie powinny zostac podniesione chociaz o te 40-50%
postuluje rozniez za usuniecie ze sklepu kilka ity i zastapieniem ich nowowych, przydatnych, o dodaniu nowych zadkich itów, np główek mobów które bd drozsze od beaconów np ich cena to 100-120k główka czarnego szkieleta drozsza o 20%
oecnie zarobek na tym serwie jest bardzo ciezki. kazdemyu oplaca sie bardziej sprzedawac innym gracza i kupowac, co tez jest cieszki bo na tym serwie gra juz troche mniej osób w porównaniu do tego co było ww wakcje....
na tym chce skonczyc ten watek.

podejrzewam ze i tak to nic nie zmieni.. ale jak to sie mowi warto próbowac. mam nadzieje na jakie poparcie w tej sprawie. goraco pozdrawiam graczy classic
udanej gey wam zycze.

ooo przypomniało mi sie zblizaja sie swieta moze jakas mala zmiana z tym zwiazana, jakis prezent dla grarczy... w tej wlasnie postaci co pisalem wyrzej
Tongue. napewno duzo graczy sie ucieszy w koncu zacznie sie co dziac na tym serwie. powstanie wiecej farm, sklepów,itp


ostatatnim w sumie juz watkiem jakim chce poruszyc jest naprawienie blędu z koniami . mialem sklep z koniami ale ich dostarczanie bylo nie mozliwe poniewaz lagowaly oe strasznie gdy sie na nich jezdzilo. pomyslalem ze tylko ja tak mam wiec postanowilem zatrudnic pracownikow im dzialo sie to samo jak jechali na koniach wszystko wygladalo dobrze ale jak juz z nich zsiedli i mysleli ze sa na dzialce gdzie mieli jes dostarczyc pojawiali sie w zupełnie innym miejscu. zauwazylem ze wszystkie zwierzeta sie tu laguja na clasic nawet na smyczy trzeba patrzec czy ie nie zerwia bo nagle sie zatrzymuja ismycz sie zrywa
uciazliwe jest rowniez fakt ze nie mozna ich zaczepiac lina na drodze
skarzylo sie na to kilka osob juz tutaj kilka miesiecy temu (jakos 7) nie bylo z tym problemu nwm co sie popsuło

pozdrawiam goraca naszą "wspaniałą administracje i pomocników" którzy tak bardzo chca zmian na tym serwerze..... (oczywiscie bez urazy nwm jak sytuacja wyglada u nich moze nie maja czasu na zajecie sie tym , chociaz watpie bo juz od kilu miesiecy jest kilka podobnch watkó) pozdrawwiam serdecznie gracz, niegdys dumny i zadowolony z tego serwera vip i kilkukrotny svip beniutki Wink
CO ZŁEGO TO NIE JA Big Grin
  Odpowiedz
#8
Odświeżam wątek

Niedostępny
  Odpowiedz
#9
Beniutki ma rację przydała by się jakaś zmiana.
  Odpowiedz
#10
Też tak mysłe
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości