Jak zalogować się na serwer?
#1
Exclamation 
Witam jestem tu nowa i dodałam serwer Sky-land.pl i jestem chyba zbyt tępa, bo nie wiem jak się na niego zalogować, pisze mi żebym podała login i hasło więc podałam i tak pare razy i próbuje się ruszyć to mi pisze że musze się zalogować pomoże ktoś?
#2
Skoro wyskakuje Ci zebys wpisala login i haslo to znaczy ze ten nikt jest juz zajety. Musisz wybrac jakis inny, chyba ze masz premium a z tamtego nicku od bardzo dawna nikt nie korzysta.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#3
No właśnie próbowałam już chyba z 10 różnych nicków a wątpie, że są one zajęte;///
#4
"natalilali" jest wolny.
#5
A wyskoczyło Ci najpierw /register? Najpierw musisz wpisać /register <hasło> a później dopiero /login <hasło>.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#6
Wpisałam tak i mi pisze, że konto o tym nicku jest już zarejestrowane;// już nie wiem co robie źle
#7
No to skoro jest już zarejestrowane to musisz znaleźć inny nick, ja już nie mogę bardziej pomóc. Z mojej strony tyle.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#8
już chyba wiem, bo byłam zalogowana pod innym nickiem a nie natalilali i teraz jak zmieniłam to jak wchodzę pisze mi /register tylko, że teraz dalej chyba coś źle wpisuje i nie wiem co.. ale może coś wykombinuje;| dzięki za pomoc
#9
"/register hasło hasło", a potem "/login hasło"
Najlepiej sobie gdzieś zapisz, żeby nie zapomnieć. Wink
#10
Zalogowałam się Big Grin Dziękuje bardzo


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości