Dodatek
#1
Smile 
Cześć, tak ostatnio odwiedzam sobie różne zagraniczne serwery (nie pytajcie dlaczego) i na jednym znalazłem taki fajny bajer:
http://www.minicraft.cz/status

Listę graczy online wraz z główkami i nickiem gdy najedzie się na nie kursorem.

Da się wprowadzić coś takiego i tutaj?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#2
Jestem jak najbardziej na tak Smile
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
  Odpowiedz
#3
mielismy cos takiego dawno temu, ale nie wyglada to fajnie na serwerach, gdzie wiekszosc graczy nie ma premium.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#4
(10-30-2018, 18:25)Cichusek napisał(a): mielismy cos takiego dawno temu, ale nie wyglada to fajnie na serwerach, gdzie wiekszosc graczy nie ma premium.

Ten czeski serwer też nie jest premium.
Już nawet nie chodzi o te główki, ale o tą listę osób online.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#5
udostepnialem kiedys liczbe osob online na poszczegolnych serwerach (bez nickow), ale chyba nikt z niej nie korzystal.
moge zrobic cos podobnego z lista graczy.

//Ja i wiele innych osob korzystalismy z tego ~Impression
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#6
Na pewno będzie to pomocne.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#7
niestety nie dam rady zrobic listy z nickami.
polaczenie query z serwerami nie jest mozliwe, a api ktore wykorzystujemy pozwala jedynie zczytac ilosc graczy poszczegolnych serwerow, tps i uptime.
moge jedynie wprowadzic to co bylo, czyli rozbic liczbe osob online na osobne tryby, ale ze wzgledu na ilosc danych pobieranych przez taki skrypt, podstrona z takim statusem bedzie sie dlugo otwierala.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#8
Lepsze to niż nic, można dać jakiś komunikat o długim czasie otwierania.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#9
udalo mi sie zrobic te glowy przy pomocy innego api i jako tako to dziala.
tak to wyglada: https://sky-land.pl/status.php
ma ktos pomysl jak to lepiej uporzadkowac? bo w liniach dziwnie to troche wyglada.

oprocz tego podpialem wordpressa pod strone glowna i wyrzucilem wtyczke od facebooka, aby strona lepiej funkcjonowala w wyszukiwarkach, chyba fajnie wygladaja te "newsy".
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#10
dodalem takie glowki na stronie glownej.
po najechaniu kursorem na glowe gracza wyswietla sie jego nick i tryb na ktorym obecnie przebywa.
troche trudniej szuka sie jakiejs osoby, ale chyba ladniej to wyglada niz taka zwykla lista.
wczesniej myslalem aby dodac te glowki do sidebara z lewej strony (tam pod logo mcadmins), ale strasznie duzo miejsca to zajmowalo.
tails zatwierdzil aktualna wersje, inni maja jakies uwagi/propozycje?
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości