Sprawa
#1
Wayneern prosił żebym to dodał, gdyż on jak twierdzi musi czekać na akceptację od moderatora:

"Od razu ostrzegam: Te konto używam w sytuacjach wyjątkowych, kiedy zapomnę hasła do forum, albo tak jak w tej sytuacji. Nie używam go na co dzień, ale teraz bardzo chcę, aby jedno zdarzenie zostało mi wyjaśnione. Dziękuję za przeczytanie tego (szczególnie Impressionowi... Tongue).

Otóż treść bana brzmi tak:
Kolejny ban, kolejny zbedny post + wiele propozycji "na sile"

I jest on do 20 listopada 2018 roku. I teraz główne pytanie: Czy dostałem bana za nic? Czy czegoś nie zauważyłem? Dlatego chcę Uargumentować swoją odpowiedź, ale oczywiście pewnie znów to będzie podchodzić pod "pisanie na siłę", ghe..

1. Propozycje
"wiele propozycji na sile" - xd? Nie że coś, no ale to się kupy nie trzyma. Ja nie piszę propozycji na siłę, jak już to chcę coś udowodnić, że da się, ale skoro to nie wychodzi to nie opłaca mi się pisać tego, no ale powiedzmy sobie szczerze - większość z was też pisze/pisała 2 wątki na 1 temat. A ja swoje propozycje Argumentowałem, nie pisałem na siłę. Jakbym chciał pisać je na siłę, to by tego tematu nawet nie było, a na forum byłby spam, czego byśmy nie chcieli (gracze). I takie pytanie: Od kiedy argumentowanie swoich tematów jest karane? Od kiedy za argumenty są bany? No ludzie....
2. Bezsensowne odpowiedzi.
Dobra, ok - napisałem w temacie "regulamin" bezsensowną wypowiedź, ale to jest tylko jedna i za nią wyrwałem bana. W niektórych wątkach ok, pisałem jakieś posty - ale one były prawdą np. dot. Creative - że nie zostaną dodane dane bloki. Ale dobra, mniejsza - moim zadniem powinienem wyrwać za to warna, ale kij z tym.

3. Kolejny ban.
Miałem już bana na bodajże 2 tygodnie. I nagle dostaje kolejnego za 2 punkty wyżej... No dobra, wiem że mam kartotekę już tutaj zranioną dość mocno, no ale od czegoś też są warny. Nie chcę się tutaj czepiać drobiazgów, no ale chociaż tego warna za bezsensowny post mogłeś dać.
+ Inni za pisanie "prawdy" nie dostają banów, no ale oczywiście ja muszę... Ehh...

Nie chcę o nic prosić, ale jedynie chcę sobie coś wyjaśnić z Moderatorem, który mnie zbanował. Wiem tyle, że zostałem zbanowany za pisanie propozycji oraz za 1 bezsensowny post. Ale dlaczego na 1 miesiąc? Czy za post nie powinienem dostać warna ostrzegawczego (ostatni)? No bo to tak jakbym miał 100% warnów - ban na 1 miesiąc, a ledwo co mam 1 warna...

Dodatkowo: Nie mam zamiaru pisać na discordzie i czekać na odpowiedź ponad 1/2 czasu mojego bana. Nie chcę spamić Impressionowi, niepotrzebnie go denerwować (co ja biadolę...), a jedynie naprostować sytuację tutaj, gdzie zostałem zbanowany. Jeżeli na tym koncie też zostanę zbanowany, za ten temat, to ja już nie wierzę w istnienie "wyrażania swojej opinii". Ja wiem, że nie wolno robić multikonta, ale to nie jest multikonto, tylko tak jak pisałem - konto do wyjaśniania takich spraw, oraz wtedy, gdy zapomniałem hasła na forum. Tylko w takich celach jest to konto, a jeżeli ktoś odbiera to w inny sposób, to mi to tam rybka. Ja tego konta używam teraz w tym momencie i aż do tego momentu, gdzie Moderator mi odpowie na dany temat (albo aż zostanie zamknięty, nie trzeba banować - i tak nie będę wchodzić)."
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Tak ciężko jest ci poczekać ten miesiąc na unbana? A nie od razu musisz jakieś afery robic XD
#3
(10-21-2018, 09:07)Saramtha0 napisał(a): Tak ciężko jest ci poczekać ten miesiąc na unbana? A nie od razu musisz jakieś afery robic XD

Gdybyś ty dostała to połowa forum bylaby zasypana prośbami o ub xD

//Warn - post nie wnosi nic do tematu, co nie jest zgodne z regulaminem forum.
#4
Wayneern kontem Tailsa napisał(a):Otóż treść bana brzmi tak:
Kolejny ban, kolejny zbedny post + wiele propozycji "na sile"
Wayneern kontem Tailsa napisał(a):I jest on do 20 listopada 2018 roku. I teraz główne pytanie: Czy dostałem bana za nic? Czy czegoś nie zauważyłem?
xD dostałeś bana za Twój ostatni post, który ponownie nie wnosił nic do tematu.

Wayneern kontem Tailsa napisał(a):wiele propozycji na sile" - xd? Nie że coś, no ale to się kupy nie trzyma. Ja nie piszę propozycji na siłę, jak już to chcę coś udowodnić, że da się, ale skoro to nie wychodzi to nie opłaca mi się pisać tego, no ale powiedzmy sobie szczerze - większość z was też pisze/pisała 2 wątki na 1 temat. A ja swoje propozycje Argumentowałem, nie pisałem na siłę. Jakbym chciał pisać je na siłę, to by tego tematu nawet nie było, a na forum byłby spam, czego byśmy nie chcieli (gracze). I takie pytanie: Od kiedy argumentowanie swoich tematów jest karane? Od kiedy za argumenty są bany? No ludzie....
nie tylko ja zauważyłem, że większość Twoich propozycji są zbędne, na siłę, tylko żeby coś napisać, nikt Cię nie prosił o udowadnianie czegokolwiek. nie, argumentowanie swoich tematów nie jest karane, ale robienie ich tylko po to, żeby coś było. "Od kiedy za argumenty są bany?" na to zdanie nawet nie będę odpowiadał.

Wayneern kontem Tailsa napisał(a):2. Bezsensowne odpowiedzi.
Dobra, ok - napisałem w temacie "regulamin" bezsensowną wypowiedź, ale to jest tylko jedna i za nią wyrwałem bana. W niektórych wątkach ok, pisałem jakieś posty - ale one były prawdą np. dot. Creative - że nie zostaną dodane dane bloki. Ale dobra, mniejsza - moim zadniem powinienem wyrwać za to warna, ale kij z tym.
a moim zdaniem za kolejny zbędny post nie powinieneś dostać warna, tylko bana.

Wayneern kontem Tailsa napisał(a):3. Kolejny ban.
Miałem już bana na bodajże 2 tygodnie. I nagle dostaje kolejnego za 2 punkty wyżej... No dobra, wiem że mam kartotekę już tutaj zranioną dość mocno, no ale od czegoś też są warny. Nie chcę się tutaj czepiać drobiazgów, no ale chociaż tego warna za bezsensowny post mogłeś dać.
+ Inni za pisanie "prawdy" nie dostają banów, no ale oczywiście ja muszę... Ehh...
no przecież nie będę Cię warnował w nieskończoność. poprzednie ostrzeżenia nie działały to dostałeś bana. oprócz tych warnów: https://zapodaj.net/c8164fe02f4db.png.html miałeś jeszcze masę od Puyana. przez 2 lata niczego się nie nauczyłeś, to co ja mam z Tobą zrobić? nadal prosić, żebyś się ogarnął?

Wayneern kontem Tailsa napisał(a):Nie chcę o nic prosić, ale jedynie chcę sobie coś wyjaśnić z Moderatorem, który mnie zbanował. Wiem tyle, że zostałem zbanowany za pisanie propozycji oraz za 1 bezsensowny post. Ale dlaczego na 1 miesiąc? Czy za post nie powinienem dostać warna ostrzegawczego (ostatni)? No bo to tak jakbym miał 100% warnów - ban na 1 miesiąc, a ledwo co mam 1 warna...
już pisałem - nie będę Cię ostrzegał w nieskończoność. NIE, NIE POWINIENEŚ DOSTAĆ OSTATNIEGO WARNA! dotarło?

Wayneern kontem Tailsa napisał(a):Dodatkowo: Nie mam zamiaru pisać na discordzie i czekać na odpowiedź ponad 1/2 czasu mojego bana. Nie chcę spamić Impressionowi, niepotrzebnie go denerwować (co ja biadolę...), a jedynie naprostować sytuację tutaj, gdzie zostałem zbanowany. Jeżeli na tym koncie też zostanę zbanowany, za ten temat, to ja już nie wierzę w istnienie "wyrażania swojej opinii". Ja wiem, że nie wolno robić multikonta, ale to nie jest multikonto, tylko tak jak pisałem - konto do wyjaśniania takich spraw, oraz wtedy, gdy zapomniałem hasła na forum. Tylko w takich celach jest to konto, a jeżeli ktoś odbiera to w inny sposób, to mi to tam rybka. Ja tego konta używam teraz w tym momencie i aż do tego momentu, gdzie Moderator mi odpowie na dany temat (albo aż zostanie zamknięty, nie trzeba banować - i tak nie będę wchodzić)."
who cares?
aha, czyli jak mi 50 osób zrobi kolejne konto na forum i mi wciśnie, że są to zapasowe konta, to wszystko jest ok?
Tails, Boczek, proszę o odpowiedź, czy jeśli zrobię sobie kolejne konto w grze, i jeszcze masa innych graczy, i powiem, że to moje zapasowe konto to nie dostanę bana?

Jego 'konto zapasowe' zostało permanentnie zbanowane, bo jakby nigdy nic swobodnie przeglądał i mało tego udzielał się na forum.
#5
(10-21-2018, 09:44)Impression napisał(a): aha, czyli jak mi 50 osób zrobi kolejne konto na forum i mi wciśnie, że są to zapasowe konta, to wszystko jest ok?
Tails, Boczek, proszę o odpowiedź, czy jeśli zrobię sobie kolejne konto w grze, i jeszcze masa innych graczy, i powiem, że to moje zapasowe konto to nie dostanę bana?
Mulciak to mulciak. Jak się dostanie bana nie można wchodzić nawet na konta rodzieństwa
#6
Może trochę mu go jednak skróc. To oczywiście twoja decyzja, ale czy miesiąc to trochę nie za dużo?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości