Mam Pytanie do Cichuska
#1
Jesli mam SVIP'a i zaloze 2 kolejne dzialki i bede mial razem 3 to gdy mi sie skonczy SVIP to te 2 dzialki sie usuna czy zostana na zawsze? Prosze o odpowiedz Cichuska bo to on tworzyl serwer i wie dobrze Big Grin
  Odpowiedz
#2
Działki zostaną na zawsze. Tak samo homy, jednak nie będziesz miał możliwości zmienienia ich lokalizacji.
  Odpowiedz
#3
Zostaną. Jeżeli chcesz żeby one zostały, wystarczy, że będziesz odświeżał. (/p h,/p h:2, /p h:3 tak jak jest to normalnie gdy masz SuperVIP'a/VIP'a)

//Edit Boczuś jak zawsze pierwszy :p
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
  Odpowiedz
#4
Dzieki za odpowiedz Big Grin

A jeszcze jedno pytanie:
> Czy mozna łączyc dzialki?
  Odpowiedz
#5
Nie da się.
  Odpowiedz
#6
Ej a czy wogole ty _Boczek albo Cichusek mozecie przeniesc mi dzialke czyli skopiowac ja i wkleic na moja druga dzialke?

Pytam sie bo nie chce drugi raz auto-sklepu budowac Big Grin
  Odpowiedz
#7
Raczej nie. Postaraj się zmienić lokalizacje innych Twoich działek, bo zapewne nie masz ich rozbudowanych skoro range masz od wczoraj. Czasem jeśli zmieni się pozycje innych działek to jest możliwość, że ta pierwsza pozostanie pierwsza.
  Odpowiedz
#8
Tak ale ta pierwsza ma takie ID ze nie wiem co a ja chcialem zeby wlasciciel alo ty jesli mozesz skopiowac ta moja dzialke i wkleic na inna bo wtedy gracze ida na /dzialki i wschodza do mojego auto-sklepu a inaczej to musze /akceptowac a ja chce zebyscie skopiowali bo gracze sami beda przychodzic. Smile
  Odpowiedz
#9
Takiej opcji nie ma.
  Odpowiedz
#10
Acha. Ej _Boczek jak wejdziesz na serwer to sprzedaj kwarc to od nowa zbuduje xD. Jesli masz kwarc Wink

Jak odpowiesz na pytanie to bedziesz juz mogl zamknac watek Big Grin
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości