Dzieki
#1
Przepraszam, ale co tu sie dzieje. Nic nikomu jeszcze nie sprzedalem tylko oglosilem sie, TO NIE JEST SPRZEDAZ KONTA TYLKO PROGRESU. Chyba zle sie zrozumielismy i poprostu ban jest niesluszny. Wydaje mi sie, ze bylo kilka watkow podobnych i nikt nie dostal bana.


Przepraszam, za to ale wydawalo mi sie to rzecza ktora moglem spokojnie zrobic. Nie chcialem czegos takiego, ze sprzedam wszystko i juz nie wroce. Jesli chcialbym wrocic to chetnie pogralbym sobie w Minecrafta.



Ban moim zdaniem jest za nic. Jesli ktos sie nie zgadza to prosze napisac na dole i uzasadnic.

Edit: Nie bylo to z zamiarem sprzedawania konta (z haslem itp.)
Pozdrawiam
Niedostępny
#2
W takim razie co miało oznaczać to "*nielegalne*"? Pojęcie "konto" nie oznacza tylko konta Premium ale również dostęp do nicku na serwerze (hasło), a w wątku nigdzie nie piszesz że sprzedajesz tylko same przedmioty/działki/ czy co tam jeszcze można.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Clickbaity stosowalem juz wczesniej dlatego pojawilo to sie w temacie, ale takze nie bylem pewny czy jest to na 100% uwazane za bana na serwerze.

W pytaniu jakie zadalem bylo zawarte to, ze chcialbym sprzedac swoj spedzony czas na serwerze (chyba dosyc latwo sie mozna domyslic, ze chodzi o itemy z serwera).

Pomyslalem, ze pytasz sie o "konto" wiec zrozumialem to jako Minecraft Premium i odpisalem Tobie, ze to jest tylko progres z Sky-Landa.

W zamysle mojej wypowiedzi mialem to iz wszystkie szczegoly okresle w wiadomosci prywatnej.

Z twojej strony jest to niedopatrzenie, a z mojej zle sformulowane zdanie. Dalej uwazam, ze ban jest niesluszny.
Pozdrawiam
Niedostępny
#4
Na przyszłość pisz bardziej sprecyzowane wątki i skończ z takimi clickbaitami, bo my nie będziemy się domyślać czy to żart czy nie, albo co ktoś miał na myśli. Odbanowałem, tylko ostrzegam że ja będę wiedział i rozpoznam kiedy konto jest sprzedane, a wtedy zbanuje je na dobre.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Dziekuje, bede uwazac na slowa w przyszlosci.

//Do zamkniecia
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości