Cichusek
#1
Question 
Mam pytanie, skoro na 3/4 propozycji na forum dostaje się odpowiedź, że nie ma na to czasu albo jakąkolwiek odpowiedź dostaje się po tygodniu - to może jest czas na znalezienie jakiegoś następcy? Nie mówię o kompletnie nowym właścicielu, ale skoro Cichusek po tylu latach najzwyczajniej w świecie stracił ten cały zapał do prowadzenia serwera, to może niech mianuje któregoś z aktywnych pomocników adminem? Albo jakąś inna konkretna range mu da? Taką która ma pełne uprawnienia? Dzięki której będzie w stanie aktywnie pomagać graczom? Ten serwer umiera, ludzie odchodzą, bo czekają na jedną odpowiedz w nieskończoność o ile w ogóle ja dostana. Przydałaby się jakaś świeża krew - jakaś osoba, która ma masę dobrych pomysłów (i odpowiedzialności oczywiście, nie samymi pomysłami człowiek żyje, trzeba też wiedzieć który wcielić w życie) i będzie je sukcesywnie wprowadzać w życie, naprawdę znalezienie takiej osoby nie zajęło by długo, a być może serwer wróciłby do dawnej sławy. Liczę, że zostanie to jakoś rozpatrzone.
Tak
#2
+ dla tego pana
#3
Ale po co dodawac nastepnego Admina? Przeciez Cuchusek codziennie przeglada forum i jest aktywny Big Grin. Moim zdanie nie potrzeba nastepnego Admina ale jak by Cichusek sie zastanawial to ja moge byc Administratorem jakby co Wink.
#4
(10-04-2018, 18:51)Mr_0VERR napisał(a): Ale po co dodawac nastepnego Admina? Przeciez Cuchusek codziennie przeglada forum i jest aktywny Big Grin. Moim zdanie nie potrzeba nastepnego Admina ale jak by Cichusek sie zastanawial to ja moge byc Administratorem jakby co Wink.

... Fajnie, że przegląda forum, ale odpowiada na połowę tego co widzi, a jak ktoś o coś prosi to w ogóle cud jak cichy to naprawi a nie któryś pomocnik. Od bóg wie kiedy staramy się o nowy spawn na sky blocku ale cichuskowi non stop brakuje czasu a wprowadzenie takiego spawnu to góra godzina roboty więc myślę, że bardziej niż brak czasu, doskwiera mu brak chęci.
Tak
#5
mam tez swoje prywatne zycie.
najwazniejsze rzeczy i poprawki wprowadzam natychmiast aby wszystko dobrze dzialalo.
na inne po prostu nie mam czasu i odkladam je na pozniej.
np. niedawno wprowadzilem ssl na stronie, zaktualizowalem maszyny, poprawilem status powiadomien gdyby jakis serwer mial problemy itp.
na to juz wystarczajaco idzie duzo mojego czasu.

a nowego spawnu nie zamierzam wprowadzic, dlatego sie nie mozesz go doczekac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości