Problemy z nowym hasłem.
#1
Ostatnio zauważyłem, że jest coś nie tak z opcją "Zapomniałem Hasła". Mianowicie - wcale nie można go odzyskać, bo na E-Maila nic nie dochodzi. To nie jest pierwszy raz jak próbowałem - nawet na interię próbowałem zmieniać i nic - nie wspominając o gmailu. Albo ja mam tylko ten problem, albo po prostu coś jest nie tak z tą opcją, bo nawet czekając 1h nie mam powiadomień na maila, że dostałem nową wiadomość o hasło...
Prosiłbym o naprawienie tego problemu. A jak to nie jest problem, a każdemu działa - to dlaczego mi na przykład nie dochodzi nic na emaila? Oczywiście, że używam emaila, którego mam zapisanego na forum w profilu
#2
Ja równiez nie dostaje powiadomienia na e-mail :/
Najważniejsze jest mieć coś, co trzyma nas przy życiu, nawet jeśli nazywasz to piłka i kawałkiem siatki...
#3
(09-30-2018, 17:01)Martyna789 napisał(a): Ja równiez nie dostaje powiadomienia na e-mail :/
tez miałam taka sytuację!
¯\_(ツ)_It's so nice to meet you, let's never met again
#4
Odświeżam.
Sytuacja jest dość poważna, jak ktoś zapomni swojego hasła na forum i nie może z tej opcji skorzystać.
#5
Coś ostatnio cichy nie odpowiada a to raczej powinno byś szybciej wyjaśnione. To już kolejna sprawa która czeka. Cichy urlopuje czy coś?


//Warn i zezwolenie na przywrócenie posta ~Impression
(: ¿ ʞɐʇ zsǝıɯn

p.s. sygnatura jest niewidzialna Big Grin
#6
dobrze, juz poprawilem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości