nie nie nie nie nie nie nie
#11
Nie wiem, od kiedy użytkownik może sobie wybierać, kto może pisać w jego temacie, kto nie, kogo zdanie uznaje, a czyje nie ma żadnego znaczenia. Nie mam także pojęcia, od kiedy możesz mi mówić, co ja mam robić i po czyjej stronie stać. Wielokrotnie Ci pisałem, że sprawy prywatne załatwia się na PW, a nie na forum, ale jak widać nie jesteś w stanie sobie tego przyswoić. To ty musisz dostosować się do reguł postawionych przeze mnie i Cichuska, a nie my do Ciebie. Wielokrotnie wprowadzałeś zamieszanie na forum, na dodatek korzystasz w proxy - rozumiem, potrzebne było podczas rejestracji, ale zalogować się możesz z normalnego adresu IP. Otrzymujesz bana na tydzień z wielkim dopiskiem "SPRAWY PRYWATNE ZAŁATWIAMY PRYWATNIE!", nie widzę innego sposobu rozwiązania Twojego problemu. Ciao.

//edit
oczekujesz od nas, żebyśmy cię wysłuchali i odpowiedzieli, a sam piszesz posty typu:
(09-28-2018, 16:48)Wisła Płock napisał(a): Tak tak ja najgorszy bla bla bla
Tylko sie nauczylas powtarzac wciaz to samo lepiej sama idz do nauki i dlaczego mam niby sluchac takiego Dantelliona albo ciebie co?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości