do boczka
#1
nie zamykaj tematu jak jeszcze nie skończyłem.
ale czyli z co dostane perma na DJ_Leopold ? za co ? juz tyl czekam tyle sie wkurzam i stresuje i ty mi muwisz ze ja perma dostane no chyba ci sie cos pomyliło niech mi minie ten ban i mnie juz zostaw wspokoju chce grać normalnie i sie cieszyć z gry a nie wkurzac sie przez goscia co nie ogarnia w administracji daje bana na ip juz to niech nie banuje mojego głuwnego konta co to za problem zebym dalej sobie grał jak tak dalej bedziesz robic to nikt na tym servie nie bedzie grać.

zamknołeś temat za wcześnie i przez to musze pisać kolejnego posta zamias pomyslec to zamknołeś temat nie zamykaj tego bo jeszcze bede miec pare spraw do cb
#2
Zacznijmy od tego, że boczek nie ma uprawnień do zamykania tematów, może je zamykać jedynie Moderator oraz Administrator.

Wracając do tematu: Nie wiem po co go drążysz... Dostawałeś za każdym razem odpowiedź. + Nie będziesz rozkazywać Boczkowi (moim zdaniem tak to wygląda - nie zamykaj tematu jak nie odpowiedziałeś - jakbyś rządził nim). Masz sprawy do niego? To w takim razie od czego są prywatne wiadomości + prywatny shoutbox? Hmm? Korzystaj po prostu z PW, żeby z nim załatwiać sprawy, ale od tego wątki tak jakby nie są...
A tutaj wystarczająco dostałeś odpowiedź:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=38078

Moim zdaniem temat jest zakończony. Tongue
#3
chce tylko zeby mi dal w spokoju grać nic wiecej odniego niechce a on mi jeszcze pisze ze perma dostane to juz przesada leb juz mnie przez to wszysstko boli niedosc ze zniecheca mnei do tego servera to jeszcze do minecraft chce grać juz za te 3 dni i 1 godzine niech nie robi mi problemu z permem bo mam tam ladny domek i niechce go stracic przez problemy boczka
#4
(09-08-2018, 13:01)DJ_Leopold napisał(a): chce tylko zeby mi dal w spokoju grać nic wiecej odniego niechce a on mi jeszcze pisze ze perma dostane to juz przesada leb juz mnie przez to wszysstko boli niedosc ze zniecheca mnei do tego servera to jeszcze do minecraft chce grać juz za te 3 dni i 1 godzine niech nie robi mi problemu z permem bo mam tam ladny domek i niechce go stracic przez problemy boczka
Chcieć, to ja mogę wszystkiego
Ale ty wiesz, że robienie MULTIKONT oraz CHEATOWANIE jest zabronione na serwerze? Myślisz, że za co dostałeś bana na zawsze? Za multikonta, a multikonta są zakazane. Powinieneś wiedzieć, że za multikonta nawet grozi ban permanentny, a tak t teraz masz problem, bo wątpię, abyś pograł. Jeżeli cię głowa boli, to wyjdź na dwór, nie musisz ciągle przed komputerem/laptopem siedzieć. "Nie chce stracić domku, przez problemy boczka" jakie problemy? xd. To już twój problem, że łamiesz prawo. Coś za coś, bywa niestety.
#5
a i propo do administratora i moderatora przecierz boczek moze mutować a co to nie zadanie moderatora ?
#6
(09-08-2018, 13:03)DJ_Leopold napisał(a): a i propo do administratora i moderatora przecierz boczek moze mutować a co to nie zadanie moderatora ?
:facepalm:
Głównym zadaniem pomocnika jest właśnie strzeżenie prawa. A jak ma go robić, nie mając podstawowych komend? Boczek obcięty uprawnieniami jest tylko na forum (w grze pewnie innymi też, ale to drobnostki). Pomocnik ma podstawowe komendy do banowania i mutowania, a bez mute nie byłby to pomocnik...
Mutowanie to nie tylko robota Moderatora, ale też Pomocnika.
#7
2 konta tylko zrobilem i dotalem juz itak perma na te 2 konta i na ip i co jeszcze ja po 1 nie siedze caly czas przed kompem tak jak ty tylko motorem sobie jade do lasu co dzien i niema mnie w domu troche czasu nie przez to mnei glowa boli tylko ze przez to ze mam dostac bana permanentnego na DJ_Leopold i ze wszystko co osiognolem strace przez boczka przez to mnie on juz denerwuje i chcialem se grac jeszcze na tym sevie jakies 2 tygodnie i co innego robic jakiegos quada czy cos sb poszukam i bd do jeżdzić do lasu i po lesie nie ze siedze cay czas w domu

ja wiem ze cheatowanie i multi sa zabronione dlatego po banie juz niebedo robic takich rzeczy

i dlatego niechce dostać perma bo wydalem 11 zl na vipa i dzialke ładną zbudowałem i co mam to tak stracić przez boczka nie ja sie po banie zmienie bede tylko sb budowac nic wiecej nie bd robic nikomu problemów chodzi mi głuwnie oto żeby nie dostać perma po tym wszystkim co juz przeczekalem i sie o wkurzalem
#8
Nie stracisz tego przeze mnie, a przez swoją głupotę. Serio potrzebujesz czegoś sam doświadczyć, aby wiedzieć, że tak nie można? Dopiero po banie chcesz grać normalnie, przed banem nie wiedziałeś, że nie można cheatować? Poza tym to co osiągnąłeś pochodziło głównie z xraya. Jak dla mnie temat jest wyczerpany i nie mam zamiaru więcej się w Twojej sprawie wypowiadać.
#9
obiecuje z nie bede uzywać cheatów zmienie sie ale daj mi szanse bo chciałem se pograć za te 3 dni.
nie bede robic zadnych multi kont

xray pobrałem po 3 tygodniach gry diaxy juz byly bo grałem wcześniej i kase tez
#10
Kara to kara.
Powinieneś wiedzieć jak to się dla ciebie skończy.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości