Trzeba wziąć się w garść.
#1
Wątek powstał w celach napisania potężnego wywodu, jakiego nie mogę napisać w wątkach - bo jestem za to karany (dziękuję panie Impressionie). Chciałbym wyjaśnić parę spraw, a nie chcę zarobić kolejnego bana na forum, już wystarczająco nabroiłem. Z góry dziękuję.

Podkusiło mnie, by napisać w końcu ten super fajny wątek.
Tym razem proszę o jedno: Zachowujmy się jak normalni ludzie, bez żadnych wzywisk. np. "Random, rak hahahah". Szanujmy się pomiędzy sobą i nie chcę tutaj obraz, ani nic innego. Chcę wytłumaczyć jedną sprawę.

Dobra, do rzeczy:
Sprawa jest związana z znanym nam Wisła Płock, który wyjątkowo pokazał swoją "czarną" maskę. Dokładniej: ostatnie ponad 25 stron (jak nie więcej) stron shoutboxa, ze mną i nim w roli głównej. Mianowicie - chodzi o oskarżenia wobec mnie, którymi zostałem zaatakowany. Ja na prawdę, nie mam ochoty robić takich wątków, no ale jestem do tego coraz bardziej zmuszany jego doczepkami, no przepraszam bardzo. A tak dokładniej: Rozpiszę się z tym w punktach.

Oskarżenie nr 1 - Cheaty
Wojna wraca! Mati vs Pół serwera! Jej! A tak serio: NIE. Ja na ten temat nie mam zamiaru się rozpisywać. Dlatego przytłoczę ten wątek ponownie:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...ala+prawda.
Nie zamierzam podawać wszystkiego, bo było tego sporo, a to był okres 2-3 miesięcy. Wyjaśniałem to wielokrotnie, raz to nawet wyrwałem za to warna, bo tak(pewnie za ten wątek wyrwe bana, no ale przepraszam - jedna osoba o to się prosi). Jednym słowem: Przyznaje się - Używałem cheatów, tak jak pisałem w tym pierwszym wątku, no ale co z tego? Wyjaśniałem to, tak?

Oskarżenie nr 2 - Kradzieże/Oszustwa
Że co? Gdzie ja niby kogokolwiek okradłem? Ja nie jestem skłonny do takich rzeczy. No ale tak, znalazła się jedna osoba, którą "ponoć" okradłem i nagle się odzywa. Dalej kłamstewka będą? W tej sprawie? Bo ja nie mam nic do ukrycia, a ty nadal grozisz, że zrobisz coś z tym, że tak dalej nie będzie, a czas twój się powoli kończy, jeżeli o to chodzi. Nie masz dowodów, oskarżasz bez powodu, co ty chcesz osiągnąć tym? Hmm? Odniosę tu się jeszcze do oszustw: Nikogo nie oszukałem NIGDY. Nadal kłamstwa będą?

Oskarżenie nr 3 - Tails Farowyzuje Wayneern'a
Najbardziej mnie śmieszy właśnie to. Faworyzacja Tailsa wobec mnie... No na głębsze wody nie mogłeś wypłynąć. Odniesienie do tego wątku:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=38189
Opisujesz w nim m. in taki cytat:
(09-23-2018, 18:08)Bangladesz napisał(a): I trzecie dlaczego Tails tak faworyzuje Wayneerna?
Nawet dziecko wie ze ten ub to z tego powodu bo Wayneern przymila sie caly czas do Tailsa to widac spojrzcie jak Wayneerek sie zachowuje jak Tails jest na serwerze ze niby najlepszi kumple a dupa jakby Tails nie byl pomocnikiem to Wayneern mial by go gdzies a poniewaz bycie kolega admina to same korzysci to sie do niego przymila
Chcecie dowodu? A prosze bardzo http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=34165 m_a_t_i to jego jest poprzedni nick jakby co
Tails ja wiem ze okropnie sie zachowalem jak kazalem tobie pociac sie zyletka ale wez ty przejrzyj na oczy i miej go gdzies bo to zwykly lizus a nie zaden twoj kolega
Zacznijmy od tego, że twoje pytanie jest bezsensu. Tails mnie nie faworyzuje, jestem równy z innymi. Dodam też od siebie: Moje odbanowanie ma pewne zasady: za choć jeden wybryk mogę wrócić do perma. Minęło już ponad pół roku, a nic jeszcze nie nabroiłem. Dodatkowo, jak Tails pisał w wątku, którym dałeś ( http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=34165 ). Nie będę przepisywał. Nie mam czasu na sprawdzanie tego.
Drugie: Dowód twój jest niewystarczający, bo zostało to wyjaśnione. Po co dajesz wątki sprzed 5/6 miesięcy? Wszystko zostało do Marca tego roku wyjaśnione, lecz oczywiście moje słowa nie wystarczają, bo mogę kłamać.
Trzecie: Nie jestem aż tak małą znaną osobą, by podawać mój nick. Moge wypisać moje nicki:
M_A_T_I, _xVeigar, Platynoovv_ i teraz Wayneern.
Zgłoś za mulciaki. Nie dostane za to bana - są to nicki, zmieniane z konta premium.
Czwarte: Okropnie się zachowałeś, ciekawie... Cieszę się, że zauważyłeś, że źle zrobiłeś robiąc tą całą szopkę, ale czasu nie odwrócisz. Ja nie lizus. Tongue

Z oskarżeń mogę tyle podać, teraz ogólnie:

Wiem, że nie jestem osobą idealną, ale tym bardziej nie jest to powód, abyś oceniał mnie, skoro no - sam sobie wyrobiłeś również negatywną opinię na swój temat, ale mniejsza. Mnie ciekawi jedno - po prostu kim ty jesteś? Ja nigdy cię jakoś nie spotkałem (na 100% rozpoznałbym po charakterze pisma, ale wątpię). Co ty, Wumil jakiś? Z tym to akurat żartowałem. Ale nie no, ujawnij się, napisz kim jesteś panie Wisło Płock aka Bangladeszu.

Jeżeli dalej przez najbliższe dni mam być ceniony jako ta najgorsza osoba, to proszę bardzo, ja już mam po prostu to w tylnej części ciała, co napiszesz. Możesz nawet napisać, że zabiłem kogoś, ale kogo to będzie obchodzić? Mogę też kłamać, że jesteś kompletnym zerem czy coś, ale kto mi uwierzy? Dowody są w tej sprawie potrzebne, ale nieee wypieraj się dalej słowami, aż ci się to znudzi.

A no tak, nie możesz też się pogodzić z oskarżeniami Administracji, bo jest zła, kłamliwa. Wiesz co? Powiem tyle: Administracja jest wybierana przez samego Cichuska, który to on ustala zasady na serwerze, nie my, jako gracze. My możemy się do tego jedynie dostosować i proponować zmiany na serwer, które na 1% mogą wejść na serwer. Według ciebie, to boczek i tails są najgorsi - a to są najbardziej lubiane osoby na serwerze. Nie to co ten Hub/Gub, czy jak mu tam piszecie, mnie jakoś on teraz nie obchodzi, co robi, gdzie się znajduję - poszedł na swoje i tyle, dobrą decyzję wybrał i tyle. Jakby mnie to obchodziło, to by były takie cyrki, że ojoj...

A teraz taka rada dla osób, co dalej będą mnie wiecznie obrażać:
Niczym nie dojdziecie tymi drogami. Jedynie co możecie zrobić, to się po głowie pogłaskać i sobie wmawiać w głębi duszy "A dalej go powyzywam, pluć na niego". Otóż nie tędy droga. Jedynie, co wam się odpłaci, to tak zwany długi urlop na Wyspy Owcze - Zostać zbanowanym w grze/forum, choć na serwerze ostatnio tak długo online byłem jakieś 3 tygodnie temu, bo już nawet na grę nie mam czasu, a co dopiero mówiąc o takich wątkach... Ehh, no nie ważne - po prostu otrząśnij się i zastanów co robisz, działając na niekorzyść swoją i forum, złą opinię wyznawać...

No to teraz mój komentarz do Wisły Płock:
Przyszedłeś znikąd, nagle piszesz że grasz dłużej niż ja... A idź pan... Ja mogę powiedzieć tyle, że ja cie po prostu nie znam, a tym bardziej nie poznałem się z taką osobą jak ty. Nawet jakby - przeczytałeś 2 wątki pewnie i zacząłeś coś pisać o mnie, że jestem taki i owaki... Jak tak nie było, to pochwal się od czego zacząłeś? Od kłamstw? Czy serio, byłeś przy mojej sytuacji sprzed roku i wiesz jak było. Bo ja cię jakoś nie poznaję, jedyna osoba jaka mi się z tym kojarzy - To Wumil, ale wątpie, abyś to ty był. Dlatego jeszcze raz zapytam: Kim ty jesteś? No to dalej: Jak masz tak cały czas truć mi tyłek, to polecam wypić melisę i się uspokoić, bo nigdzie tędy nie zajdziesz.

Jeżeli ktoś chce - niech się na ten temat wypowiada, a co zrobi pan Moderator, to już nie moja brożka - ja tylko grzecznie odpowiadam na czyjąś zaczepkę do mnie, bo w postach nie mogę, jak zawsze...
Temat napisałem dlatego, żeby wszystko sobie wyjaśnić, a co będzie dalej - to życie pokaże.

To tyle. Życze miłego nowego tygodnia, jak i wieczoru
Daniel.
#2
To były mocne argumenty , myślę tak samo ostatnio same dramy
[Obrazek: minecraft-logo.png]
#3
Nie nie wmówisz mi że tu nie ma żadnej faworyzacji każdy inny kto poprosilby o ub (poprosil pff) dostal by odmowe i nie bylo by mowy o zadnym warunkowym zwolnieniu czy co ty tam nagadales Tailsowi
Okradles mnie zniszczyles wtedy moja ciezka prace a teraz jak wspomienia wracaja to piszesz ładne slowka o tym zeby byc milym zeby wybierac dobrze droga ktora sie podarza i inne teksty z poradnika dla poczatkujego psychologa aby wyszlo ze jestes czysty i mily

Przyznales sie do cheatow jak i tak wszyscy o nich wiedzieli pomnik tobie za to postawmy
Nie ja nigdy tobie tego nie wybacze i bede walczyl
#4
Nie wiem, dlaczego nie odpiszesz mu w tamtym temacie, ale k. Nie obchodzi mnie wasz spor, ale jesli tak bardzo zalezy ci na wyrwaniu warna (a ten rematch poruszales X razy w tym watku), to nie widze problemu. Pragne tez zaznaczyc, ze nie dawalem Wayneernowi zadnego unbana, a dla mnie jest graczem jak kazdy inny, co widac po jego liscie ostrzezen. Klotnie radze zalatwiac miedzy soba.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości