kiedy w koncu sie dowiem?
#1
Siema tu Wisła Płock konto pozyczylem od kolegi jakby co to moge to udowodnic jak chcecie to je sobie zbanujcie on i tak juz odszedl z tego serwera ja niedlugo tez mam taki zamiar bo to jest juz nie dowytrzymania
Zanim od razu zbanujecie to odpowiedzcie mi na kilka pytan. Teraz na spokojnie bez nerwow bo jednak u mnie emocje biora gore i wychodzi to co wychodzi sam sobie jestem winny i juz nic z tym nie zrobie
Najpierw o panie Impressionie
Dlaczego najpierw ja dostaje perma (wayneern nie dostal) za jakies mk potem zmieniasz mi na 2 tygodnie mimo ze w sumie nic takiego strasznego nie zrobilem ban sie moze nalezal ale nie taki duzy a teraz znowu dostaje perma znowu za jakies mk mimo ze ja nic nie mam
Czy chodzi o to ze korzystam z proxy bo na moim internecie nie moglem sie zarejestrowac na forum bo wywalało mi błąd że właśnie proxy i aby skontaktowac sie z administratorem ale niby jak mialem to zrobic skoro nie moglem sie zalogowac no jak kurna serio to jak niby inaczej mialem tu sie zalogowac co?
Czy to dlatego ze to jest moje drugie konto bo te moje pierwsze to z kilka miesiecy nie wchodzilem i hasla zapomnialem? Czy ten perm to jest dlatego aby sie mnie pozbyc bo jestem niewygodny? Otoz nie ze mna takie numery
Po drugie to odpowie mi ktos na pytanie dlaczego Wayneern dostal ub? I nie obchodzi mnie odpowiedz bo admin tak chcial tylko konkretny powód dlaczego znowu mu zaufaliscie skoro mial tyle banow za cheaty i okradal cudze dzialki?
Ja jestem na to wsciekly że osobie ktora zniszczyla moja dluga gre nagle jest krystalicznie czysty ic sie nie stalo wszystko ok. Nic nie jest ok bo jak ja probuje czegos sie zapytac albo cokolwiek zrobic to od razu jestem atakowany albo ktos pokazuje mi srodkowy palec bo niby ja sobie ubzduralem bo chce go zniszczyc Jakby was okradl zniszczyl wasza prace to tez byscie sie tak do odnosili?
I nie chce slyszec czegos w stylu bo admin tak chcial tylko konkretna odpowiedz dlaczego tak zrobiliscie do k***y nedzy czemu on znowu moze czuc sie bezkarny?
I trzecie dlaczego Tails tak faworyzuje Wayneerna?
Nawet dziecko wie ze ten ub to z tego powodu bo Wayneern przymila sie caly czas do Tailsa to widac spojrzcie jak Wayneerek sie zachowuje jak Tails jest na serwerze ze niby najlepszi kumple a dupa jakby Tails nie byl pomocnikiem to Wayneern mial by go gdzies a poniewaz bycie kolega admina to same korzysci to sie do niego przymila
Chcecie dowodu? A prosze bardzo http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=34165 m_a_t_i to jego jest poprzedni nick jakby co
Tails ja wiem ze okropnie sie zachowalem jak kazalem tobie pociac sie zyletka ale wez ty przejrzyj na oczy i miej go gdzies bo to zwykly lizus a nie zaden twoj kolega

Niech Mrs. Darkness Kaukazu Tails Impression Iam i gwazda wieczoru Wayneernek nic nie pisza z tym watku bo jestescie zaklamani
Jak ten watek zostanie usuniety albo zamkniety bez odpowiedzi to ja nie odpuszcze i bede robil kolejne konta rozsylal to wszystkim na PW az w koncu dowiem sie
Kiedy otrzymam odpowiedz odejde z tego serwera i juz mnie nie zobaczycie byle w koncu wiedzial na czym stoje i dlaczego to wszystko sie tak skonczylo
#2
"potem zmieniasz mi na 2 tygodnie mimo ze w sumie nic takiego strasznego nie zrobilem " "Tails ja wiem ze okropnie sie zachowalem jak kazalem tobie pociac sie zyletka" kek no wcale...
"zarejestrowac na forum bo wywalało mi błąd że właśnie proxy i aby skontaktowac sie z administratorem ale niby jak mialem to zrobic skoro nie moglem sie zalogowac no jak kurna serio to jak niby inaczej mialem tu sie zalogowac co?" Jest przecież discord ;C...
"dlaczego tak zrobiliscie do k***y nedzy czemu on znowu moze czuc sie bezkarny?" bo ładnie ciągn... poprosił guba...
"Nawet dziecko wie ze ten ub to z tego powodu bo Wayneern przymila sie caly czas do Tailsa to widac spojrzcie jak Wayneerek sie zachowuje jak Tails jest na serwerze ze niby najlepszi kumple a dupa jakby Tails nie byl pomocnikiem to Wayneern mial by go gdzies a poniewaz bycie kolega admina to same korzysci to sie do niego przymila" A to nie gub dał mu ub?...
To że dostał ub chociaż no wiadomo, nie znaczy że możesz robić patologie jak on kiedyś...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
1 to bylo dzis a nie 2 tygodnie temu kiedy dostalem tego bana...

Juz nie obchodzi mnie czy Hub czy Tails mu dal liczy sie fakt ze taka niesprawiedliwosc tutaj zaszla
#4
(wypowiem się nawet gdy mi tego "zabraniasz" bo to wolny kraj i wolność słowa) Każdy może dostać drugą szansę, ale jak go nienawidzisz to po co drążysz temat w kółko? Ciągle Wayneern to Wayneern tamto, spójrz na siebie. Nie rozumiem w czym problem, żeby ignorować Wayneerna i nie wyzywać się na Shoutboxie? Nienawidzisz go - nie odzywaj się i to tyle. I nie jestem jakimś "pieskiem Wayneerna" jak to nas nazwałeś, nikogo nie bronie, jestem po niczyjej stronie, nie znam tak bardzo Wayneerna, już nie odnosząc się do tego, że okradał działki, itd. Z mojej strony to tyle.

P.S skończcie się już kłócić bo to do niczego prowadzi.
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
#5
1. Zachowywales sie zle + proxy, wiec sie zmylilem i uznalem Twoje konto jako mk.
2. Wayneern nie zostal odbanowany na forum (przynajmniej nie przeze mnie), a jesli chodzi o gre, to nie mam nic do powiedzenia.

Przepraszam za pomylke na forum, znioslem ci bana.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości