Helpop - skargi graczy, bez forum.
#11
wrzucanie filmów na YouTube zajmuje sporo czasu i taki odpal może na tym więcej zyskać niż w przypadku /helpop
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#12
jestem na tak
#13
Na tak + odswiezam.
Pozdrawiam
Niedostępny
#14
Na Tak
#15
Fajna opcja i mi się podoba tylko czemu to nie przeszło jeśli było już omawiane? obawy fałszywych zgłoszeń? Niby dla mnie nie przydatna bo na czitach tutaj się nie znam za wiele co najwyżej umiem przez ściany widzieć i jak ktoś kopie mega drop (broń głównie skierowana na miksiarza) Big Grin
(: ¿ ʞɐʇ zsǝıɯn

p.s. sygnatura jest niewidzialna Big Grin
#16
(09-22-2018, 22:07)CruQ napisał(a): wrzucanie filmów na YouTube zajmuje sporo czasu i taki odpal może na tym więcej zyskać niż w przypadku /helpop

Zawsze może to działać na sam czat gry. Pamiętam z innej gry była opcja /report. Na czacie też dzieją się cuda i zanim coś trafi na forum można by szybciej reagować a czasem są naprawdę ostre ataki. Ja na agresje wiadomo jak czasem ostro reaguję. Tylko zawsze ta obawa czy ktoś nie zacznie nadużywać takiej opcji. Niby ułatwienie ale coś przed tym wstrzymuje cichego. Skoro było to omawiane.


A w ogóle jak to działa? Piszesz /helpop i dajesz nick czy tylko to i oni sami mają szukać co kto odwala?
(: ¿ ʞɐʇ zsǝıɯn

p.s. sygnatura jest niewidzialna Big Grin
#17
Na tak...
Można po prostu dodać blokadę, że komendy /helpop możemy używać co 1 min.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#18
nie dodam takiej komendy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości