Helpop - skargi graczy, bez forum.
#1
Większość chyba wie, czym jest komenda /helpop oraz zna jej działanie.
Jeżeli nie, to ja wytłumaczę:

Helpop jest komendą, która zgłasza danego gracza do Pomocnika/Moderatora/Administratora, który dostawałby powiadomienia po wejściu na dany tryb. Zgłoszenie może być różne - nawet posądzenie o cheaty, to wtedy administracja będzie wiedziała, że trzeba danego osobnika obserwować.

Co ja głoszę? No tak - Proponuję dodanie komendy /helpop, która działa na zasadzie takiej, jakiej napisałem na górze. Nie byłby to skomplikowane, ale prawdopodobnie ułatwiłoby to trochę zadanie Pomocnikom. Poprzez takie zgłoszenie pomocnicy mogą mieć uwagę tylko na 1 gracza, którego posądzono o cheaty. Ale, są 2 rzeczy:
- Fałszywe zgłoszenia - gracz dostawałby normalnie bana za albo spam, albo wykorzystywanie helpop w celach prywatnych (inaczej tego nazwać nie umiem xd).
- No niestety, nie sprawdzi to się lekko w obrazach, słowach itp, ale - gracz może obrażać w każdym momencie, jak jest pomocnik, bądź ktokolwiek z administracji, którzy będą mieć na to oko.

Ja wiem, że ten temat był wałkowany i wałkowany, ale prosiłbym o ponowne zastanowienie się nad tym pomysłem. Być może będzie to jakaś zmiana, która ułatwi niektórym grę (no np. w zgłaszaniu graczy), dodatkowo - będzie to jakieś dodatkowe ułatwienie do zgłaszania innych dla osób, które nie mają konta na forum.

To tyle co chciałem od siebie dodać. Tongue
#2
Ja jestem na tak, jeśli innym członkom administracji to np nie będzie odpowiadało, to można włączyć to tylko do mnie. Mi to jak najbardziej pasuje.
#3
Jak najbardziej za
Teach Me
#4
Jako iż nie gram na serwerze , moje zdanie może się równać z 0.
Ale jestem najbardziej za dodaniem , jak to napisał Wayneern może to ułatwić pracę administracji.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#5
Na nie
#6
(09-08-2018, 13:19)Wisła Płock napisał(a): Na nie

Może uzasadnisz?
Ja zdecydowanie na tak Smile
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#7
Na tak !
#8
Na tak.
#9
Na tak...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#10
Jestem jak najbardziej "ZA", komenda bardzo ułatwiła by grę zarówno administracji i jak osobą biorącym udział w grze Tongue
Najważniejsze jest mieć coś, co trzyma nas przy życiu, nawet jeśli nazywasz to piłka i kawałkiem siatki...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości