Takie pytanko
#1
mam takie pytanko poniewarz juz niedlugo mi sie konczy ban a mam tez bana na ip na tym kompie i czy jak mi sie skonczy ban to bede miec dalej bana na ip czy musze zmieniac ? bo niechce mi sie zmieniać czy ten ban na ip to perm
#2
Z tego co mi się wydaje to nie masz bana na IP, a jedynie na konta. Jak Ci się skończy ban to się dowiesz.
#3
to ban na ip bo nawet to sprawdzilem na kazdym nicku na jakim chce wbic pisze zostałeś permanentnie zbanowany za xray/mk jak na innych nickach chce wbic nie na tych co mnie zbanowales a na dj_leopold pisze ile bana zostalo a jak chce nawet wbic na nicku 42219891 to nie moge wbic taki przyklad dalem
#4
Ty dostałeś perma za konta Klonaps i Xenduro, które zrobiłeś po swoim banie. Potem poprawie na perma również na koncie dj_leopold.
#5
perm za co na dj_leopold ? niech mi minie ban wezme sb ity pochowam i nvm czy bd grac bo mam bana na ip a na koncie dj_leopold klonaps Xenduro to mam perma a na dj_leopold tylko na dni ale perma to za co mi niby dasz?

a tak wgl to ten perm to na ip jest i nie moge na zadnym koncie grac nawet na nowych niech zostanie ban na tych 2 kontach a na dj_leopold niech juz minie i bede se cos tam robic
#6
XD
Nie po to dostajesz perma na IP, żeby grać sobie na nowym koncie. Cheatowałeś, nie dałeś rady poczekać 10 dni bana to teraz ponosisz za to kare. Możesz się kiedyś upomnić o unbana.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości