Skarga/Pożegnanie.
#1
Exclamation 
Mój nick:Sstar
Nick oskarżonego:Sstar
Powód:Mk. Masowe okradanie działek. NIszczenie gry graczom. Masowe mk. Za te 2 ostatnie bardzo przepraszam osoby.
Nicki mk: bartek98343434 , Patrz_Q , stefano9 , MayyPayy , CaptFredrics , TaNieznjoma , kacpersrs , szymonek88 , LIM3L , NoHayJustFartun , nrykol , julka189 , Irenwuszklopsik , Trzeszczymord , mikls , zigerson , madzzik8905 , vickipl , vesaczikolekgs , mikx030928 , BartsonEK123 , Elndor , Elodor , Kleczum , mordelys , Shrrahlemann , kill_wiktor , lisulisoqski , Treser1223 , MArlsema , xczarna , strrah , XxNikolakxX , Maja_Gamers123 , Aleksander333r , KlexuXD , iromblaze , kondzi3993 , guboy , crazyhorse , bogorn , TrackTAC , _Ami5678 , XXKUBIXX900 , olillaa , fajeorek , soswang, AnUml , kubexd , HackeBAnanowy , mister_akcntka , krysizna , maniuuuu , SvietBoi , snajper474 , iHaveenonName , Bielinka13 , rdzi564 , xkingsx , majeczklaseczka , maria33313 , wikislonce , dex_69 , MyNymeIsPro , rdzio , smok21717 , ows , kazabi , shadownaipa , julka_ , lamberjakck , wercia250 , Aka47SSL , By_epicster , MinecradtABCZ , mrc_oliwia , Max_The_Dealere , Belinka , pelahaha , murzynzlaska , SveDaVieEbam , dj_leopol ,
werijustik.
Dowody/Ss: Nie są potrzebne ponieważ to skarga na mnie. Mk powstały w celu okradania działek, przyznaje się do tego,

Tu część do pożegnania się:

Wiem jakim graczem byłem. Nie musicie mi tego pisać. Ale to nie jest tak jak myślicie nie byłem "Dobrym graczem" zdażało mi się wrabiac paru ludzi w mk. Starałem się usuwac ludzi którzy byli niewygodni dla mnie. Zdażały się częste prowokacje z mojej strony. Za to BAaaaardzo ale to BArdzoo przepraszam.
Dziękuję administracji za te parę lat. Dla mnie te lata były dość ważne. starałem się dobrze dla serwera lecz sam źle zrobiłem.
Dziękuję tagże graczom za:

1.Wytrzymywanie ze mną .
2.Za wysłuchanie (Crazykarolinq ,weraijustik , Daniel)
3.I za wiele innych rzeczy lecz chyba o nich pisać nie muszę.

Przepraszam za:


1.Za to że zdarzały nam się czasem nie fajne sytuacje. (ZiiiZ lecz zgłoszenia nie zrobił)
2.Zdażyło się że podkradałem rzeczy (ksl9 , CrazyKarolinq i inninie zrobili zgłoszenia)
3.were i djleopolda.
4.Okradanie działek.
5.Za wrabianie graczy.
6.Za to że często zdarzało mi się być takim a nie innym.

Nie wiem co tu jeszcze napisać. Bardzo dziękuję za wspólną dla mnie przyjemną grę. Jeżeli ktoś uważa że w stostunku do niego nieodpowiednio się zachowałem to bardzo jest mi przykro.

To tylę gra na tym serwerze sprawiała mi ogromną przyjemność i frajdę.

Pozdrawiam i życzę administarcji mniej sprzedawanych banów. (Raczej nie realne ale zawsze można próbować)

I graczom przyjemnej rozgrywki na tak wspaniałym serwerze. I powodzenia w dalszej grze. To tyle troche mieszany wątek ale nie chciałem robić osobnego wątku.

Pozdrawiam i żegnam. Sstar stały gracz Sky-land. W razie zażaleń/próby nawiązania kontaktu mój e-mail : [email protected]
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#2
Nie odchodz zostań mnie mozesz okradać nigdy bym cie nie zglosil
Niedostępny
#3
To nie tak działa ksl9. Dziękuję za wszystko i przepraszam.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#4
Ale co mi ukradłeś
Niedostępny
#5
To trzeba mieć łeb, żeby spamiętać tyle nicków ;v
#6
W okradaniu działek przeprowadzałem dokumentację
Numer działki :
I nick który był błędny :
A do ksl to już nie jest ważne.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#7
Sstar nie znałam cię długo , ale bardzo cię polubiłam i nie rozumiem dlaczego odchodzisz. Dla mnie byłeś zawsze spoko gracz , zawsze umiałeś doradzić , pomóc. Dlatego nic z tego nie rozumiem ale szanuje twoją decyzję. Cry
Każdy ma swoje grzeszki , ale nie każdy ma odwagę się do nich przyznać.
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#8
(09-02-2018, 19:50)Krystyna napisał(a): Sstar nie znałam cię długo , ale bardzo cię polubiłam i nie rozumiem dlaczego odchodzisz. Dla mnie byłeś zawsze spoko gracz , zawsze umiałeś doradzić , pomóc. Dlatego nic z tego nie rozumiem ale szanuje twoją decyzję. Cry
Każdy ma swoje grzeszki , ale nie każdy ma odwagę się do nich przyznać.

Bardzo dziękuję. Lecz za mną kryła się ciemniejsza strona.
Tutaj tego tłumaczył nie będę dlaczego odchodzę. Bo każdy w tym temacie będzie się wypowiadał. Poprostu nie chcę robić burzy. Pozdrawiam ciepło Ss.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#9
Żegnaj nie wiem co o tym sądzić miałem cię za uddczciwego gracza i nadal tak będzie to twoja decyzja .
Życzę ci szcześcia i samego dobra nie każdy potrafi się przyznać ...
I jak ty zapamiętałeś tyle nicków mk ...
Pozdrawiam i dziękuję za grę z tobą
[Obrazek: minecraft-logo.png]
#10
Narka.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości