unban
#11
bo se schodzilem do dolu bo sie tam lepiej kopie bo wyzej jest węgiel i to duzo węgla i sie zle kopie a mi zalezy na dalszej grze na tym serverze bo jest fajny i milo czas spędzam a _boczek sie pomylil i uznal ze mam czity i oto mi chodzi a stone to ja kopie nisko bo lepiej bo tak to jest węgiel i jakies inne rudy których nie potrzebuje
#12
Nie chce mi się nawet tego czytać. Powiedziałem Ci, że idę na śniadanie i przez 15 minut patrzyłem jak kopałeś na xrayu. W Twoim przypadku nie ma mowy o mojej pomyłce. Mutikonta są karane banem. To powinieneś wiedzieć.
#13
Dla mnie wątek jest wogóle niepotrzebny. Teraz mówisz że _Boczek się mógł pomylić itd. Jakoś wcześniej nie było skarg na "pomyłki" _Bocz-ka. A nawet jeżeli były to nikt nie dał na to dowodów. Osobiście mogę dodać od siebie , że takim zachowaniem sam siebie pogrążasz mówiąc " schodziłem niżej bo są inne rudy" dobra . A co z terenami w górach? Tam też byś miał spokój. Jeżeli by ci przeszkadzały inne rudy to można je omijać. Dosłownie twoje tłumaczenia do niczego nie prowadzą. Powiem tyle bana dostałeś uczciwie. Mogłeś odczekać te parę dni a nie tworzyć multikino. To tyle.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości