Tablica ogłoszeń.
#1
Chciałbym wrócić do tego o to wątku:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid263124

Mianowicie do ostatniego zdania, w którym jest zaproponowane jeszcze Tablica ogłoszeń, lecz na jej temat nikt się nie wypowiedział, a temat został od razu zamknięty.

Więc dlatego Proponuję dodanie takiej tablicy ogłoszeń. Mogłaby ona znajdować się obok bedroocków z VIP i SuperVIP, albo obok /sklep.

Co by na niej się robiło? Stawiało tabliczki z ogłoszeniami - proste. Oczywiście - jeżeli da się - byłoby to płatne. Szerokość takiej tablicy, to jakieś 10 szerokość, 2 długość. Będą to moim zdaniem odpowiednie wymiary. Moim zdaniem, trochę to obniży spam na chacie tekstami typu "SPRZEDAM TO I TO!!" i może trochę doda graczom klientów, czy tam zależy co. Oczywiście tabliczki wulgarne będą banowane.

To tyle.
#2
Ja jestem na tak, bo mam do sprzedania głowy, a nie bardzo chce cały czas pisać o tym na chacie, bo wszyscy będą wiedzieć, że jestem [emoji14]
#3
Jestem na tak.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#4
Pomysł taki sobie.
Jak to będzie miało wyglądać? Przecież Gracze nie będą mogli budować na spawn oraz stawiać tabliczek... a tak szczerze - macie od tego Off-Topic, i tam można też robić ogłoszenia. Ja jakoś zawsze dokonuje ogłoszonej transakcji na forum.
Niedostępny
#5
(08-27-2018, 09:26)Dantelion napisał(a): Pomysł taki sobie.
Jak to będzie miało wyglądać? Przecież Gracze nie będą mogli budować na spawn oraz stawiać tabliczek...

Będzie odblokowana 1 ściana (tablica, która będzie zbudowana) gdzie gracze będą mogli ustawiać swoje tabliczki. To nie jest aż takie trudne odblokować 10 bloków i w 2 wysokości. Albo znaleźć odpowiedni plugin na to, ale bardziej ta 1 opcja, którą podałem będzie działać pewnie.
#6
(08-27-2018, 09:31)Wayneern napisał(a):
(08-27-2018, 09:26)Dantelion napisał(a): Pomysł taki sobie.
Jak to będzie miało wyglądać? Przecież Gracze nie będą mogli budować na spawn oraz stawiać tabliczek...

Będzie odblokowana 1 ściana (tablica, która będzie zbudowana) gdzie gracze będą mogli ustawiać swoje tabliczki. To nie jest aż takie trudne odblokować 10 bloków i w 2 wysokości. Albo znaleźć odpowiedni plugin na to, ale bardziej ta 1 opcja, którą podałem będzie działać pewnie.

To bedzie wyglądało tak: Zmieści się kilka ogłoszeń i przestarzeja, a nowe nie będą mieli gdzie...
Niedostępny
#7
to nie jest takie "hop siup"
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
No właśnie. A pomysleliscie o tym, ze gracze będą mogli niszczyć tabliczki, jeden drugiemu i po wszystkim.
Niedostępny
#9
Widziałem taki jeden plugin na pewnym ekonomicznym serwerze survivalowym. Plugin jest kompleksowy, więc to tu niestety nie przejdzie.

Niedostępny
#10
A co jesli ktos zacznie stawiac tabliczki z reklamami, albo wyzwiskami?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości