Nowa Edycja [Propozycja]
#1
Chcę od razu napisać, że wzoruję się na temacie Impressiona: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=36482
Oraz proszę płaczków o to, aby się nie wypowiadali w temacie, jeżeli nie chcą nowej edycji "bo stracą swój święty poziom". Dziękuję. Smile


Chciałbym ponownie tak, jak mój poprzednik Impression zaproponować nową edycję trybu pvp z pistoletamu (http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=36482 ).

Ale w trochę inny sposób. Przedstawię zalety:
1. Sprawy budowlane
  • Nowy Spawn
  • Nowa Arena
Oraz rzeczy, które należy wykonać przy każdej nowej edycji, danego trybu:
  • Reset poziomu
  • Reset pieniędzy
  • Reset rankingu
Oraz jak każdy wie - drobne zmiany, dodatkowe:
To tyle co do propozycji nowości, itp.

A teraz bądźmy szczerzy:
Ja rozumiem niektórych, którzy stracą swój poziom itp, no ale co z tego będzie - skoro i tak jak każdy wie - nie dojdzie na #1 miejsce w rankingu. Dam porównanie z wątku Impressiona:
(08-23-2018, 18:13)Impression napisał(a): Jak wiemy, na PvP jest ostatnio bardzo mało ludzi, bo starzy odchodzą, a nowi nie zaczynają gry ze względu na P2W, i zbyt wielką konkurencję. No bo.. zabijając 100 razy dziennie, Huba przebije się w 1200 dni, czyli około 3 lata (zakładając, że Hubert nie będzie robił postępów, a ta osoba rzeczywiście będzie wchodziła codziennie i zabijała te 100 razy).
Ja się z tym zgodzę.

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
Zapraszam chętnie do komentowania i podzielania swojej opinii na ten temat.
~Wayneern
#2
Polecam pozdrawiam
#3
jako ze jestem w tej topce lvli to chyba moge sie wypowiedziec.. te poziomy i tak nie znacza praktycznie nic kazdy dobrze wie kto gra dobrze kto slabo i nie zawsze jest to proporcjonalne z lvlem
proponuje jeszcze tylko usuniecie k/d z /stats oraz rankingu glownie z jego powodu zaczelo sie loganie
no i jakby ktos nie zrozumial to nowa edycja moze sobie byc.. doswiadczonym graczom to nic nie zrobi a nowicjuszy moze zacheci do rywalizacji
+mape oraz spawn moge zrobic gdy sie dowiem czy moja mapa wgl sie nadaje do dalszego budowania
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
W 100% za ale te cofki muszą zostać naprawione inaczej to dla mnie nie ma sensu . Granie od nowa przy cofkach i ludziach z cheatami będzie bardzo wnerwiające.
Teach Me
#5
nie mam na to czasu, reset poziomu nic nie zmieni w ilosci graczy.
cofki u mnie niestety nie wystepuja, wiec nie mam ich jak naprawic.
to tyle z mojej strony.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości