A może v2
#11
Dla mnie idea i obecne działanie tej broni jest zwalone, więc samo zmniejszanie dmg to za mało bo wciąż: płaska mapa + brak odrzutu to wciąż taktyka ustawienia celownika na odpowiedniej wysokości i ciągłe strzelanie. Kiepskie jest też to że pociski od razu trafiają w cel w przeciwieństwie do innych broni.

Jestem nie tylko za zmniejszeniem dmg, ale również za dodaniem odrzutu lub zmniejszeniem szybkości pocisków.

Hub weź wyjdź
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#12
Jak ma być taka beznadziejna jaka proponujecie w ogóle się jej pozbądźmy
Teach Me
  Odpowiedz
#13
(08-20-2018, 19:30)_DrStrange_ napisał(a): Jak ma być taka beznadziejna jaka proponujecie w ogóle się jej pozbądźmy

Było by najlepiej

Ja tobie powiem tyle że strasznie podoba mi się ta twoja sygnatura. Jestem ciekaw czy zdajesz sobie sprawę z tego dlaczego taki stan rzeczy się utrzymuje... Może ludzie już mają dosyć tego że ciągle zabijają ich snajperzy, bo pistoletem/karabin/czymkolwiek innym ciężko z nimi konkurować? Może już mają dosyć denerwowania się? Może już mają dosyć takiego chamskiego kampienia jak to https://imgur.com/a/XQfCJVn ?

Ja zawsze powtarzałem, powtarzam i będę powtarzać że ta broń to jest dno w sensie jakiegokolwiek balansu.
Na tym trybie pojawiam się coraz rzadziej, po prostu szkoda nerwów bo znowu jakiś snajper wejdzie i wszystko zniszczy. Dla takich jak ty nerf, to koniec świata bo skończył by się łatwy zarobek i poziom...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#14
To może nowa edycja? Restart poziomów i kasy? Smile Nowe bronie albo cuś
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
  Odpowiedz
#15
Cichusek sie nie zgodzi na nowa edycje bo:
1.masz pomysl na nowe bronie na ich dzialanie itp czy cichusek musialby sam je wymyslic?
2.gracze beda oburzeni bo straca swoje cenne k/d na ktore tak ciezko logali tzn pracowali i ten nic nie znaczacy lvl

Wracajac do tematu pozwolilem sobie na dyskusje z Tailsem o tym trybie i doszlismy do wniosku w miare zgodnie ze caly tryb potrzebuje kilku zmian"

1. tunele ja bylem za totalnym usunieciem jednak Tails dal pewna mysl.. nie trzeba usuwac ich calych co by niiektorzy nie zaczeli plakac ze lubia tunele i jedyny ich argument to ''bo sa fajne'' ale mozna by bylo stworzyc je troszeczke inaczej aby nie byla to siec tuneli tylko kilka tuneli ktore sie ze soba nie lacza.. dlaczego nie chce sieci? by gracz nie wykorzystywal ich tylko i wylacznie do zabawy w berka by odnowic hp gdy logniecie jest niemozliwe
2. wersja 1.8 na pistoletach nie wiem co powoduje w tej wersji ten blad ale to wrecz jest pewne iz jest to wina wersji (cofki podczas bicia mieczem) od meicza nie da sie teraz praktycznie uciec jesli dostaniemy raz automatycznie nas cofa do przeciwnika ktory nas takim mieczykiem uderzyl dlatego pvp proponowalbym spowrotem na 1.7 postawic
3. snajperka dogadalismy sie ze wystarczajace by bylo oslabienie jej tak jak juz wczesniej mowilem do tego stopnia co uniemozliwilo by zabicie gracza na jednym przeladowaniu dodatkowo wydluzyc czas przeladowania by gracze mieli chwile czasu na zabicie snajpera (ci ktorzy lubia ta bron i potrafia nia grac a nie uzywaja jej tylko dlatego ze latwo mozna wbic lvl aktualnie nadal beda z niej korzystac natomiast reszta sie przerzuci zapewne na shotguny karabiny lub smg)
4. mapa fajnie by bylo wprowadzic nowa mape nie jakas strasznie duza byloby milo gdyby posiadala lekkie nierownosci 1/2/3 kratki max mamy duzo graczy ktorzy potrafia budowac moze ktos by sie podjal
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#16
Jestem za
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości