Oszust
#1
Nick: Pawcik1231
Nick Oskarżonego: Milyporanek123 I lubiebanana1
Powód: oszustwo
Dowód: //www80.zippyshare.com/v/I30B0tOM/file.html


Gracz Milyporanek123 miał kupic ode mnie dzialke za 110k, ja miałem opuscic dzialke on zajac i potem zapłacić.... jednak tego nie zrobił. oszukał mnie! w międzyczasue oddał działke graczowi lubiebanana1 który również nie chce mi zapłacić za działke… cała sytuacja jest na filmiku. Pozdrawiam tych graczy! lubiebanana1 twierdzi że kupił dzialke ze mlodyporanek123 za 150k, da się to jakoś sprawdzić? AngryAngry

Podejrzewam że te przerwy na obiad to tylko wejście z innego np. komputera i zajecie działki aby uniknąć bana.
  Odpowiedz
#2
Może to nic nie wnosi do wątku, ale na przyszłość polecam nagrywać programem który służy do nagrywania obrazu z komputera, np: Bandicam lub Open Broad Cast. Jeśli nagrywasz telefonem to boli pewnie ręka, a tak to w tym programie klikniesz jeden przycisk i wszystko Ci nagrywa..
Zresztą, co ja Ci będę tłumaczył. Masz tu wszystko: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=16119 - przeczytaj sobie dokładnie.
  Odpowiedz
#3
Lepiej będzie jeśli filmiki będziesz wgrywać na YouTubie. Odtwarzacz na Zippyshare działa dziwnie i powoli.

Zbanowany.

O zwrot działki zgłoś się do Cichuska.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości