Mail v2.0
#1
Chciałbym wrócić do tego tematu:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...709&page=2

Mianowicie, odpowiedzieć na to:
(08-15-2018, 22:00)Cichusek napisał(a): wedlug mnie taka komenda zrodzi tylko problemu wsrod mniej doswiadczonych graczy.
np. pytania jak sie tego uzywa, spam wiadomosci na poczte mail itp.
1.
(08-15-2018, 22:00)Cichusek napisał(a): wedlug mnie taka komenda zrodzi tylko problemu wsrod mniej doswiadczonych graczy.
Jak się nie mylę, to jest komenda /mail info, albo po wpisaniu samego /mail jest informacja, jak to działa. A jak nie - wystarczy na spawnie postawić bedroock informacyjny: Czym jest /mail.

2.
(08-15-2018, 22:00)Cichusek napisał(a): np. pytania jak sie tego uzywa
Starsi i doświadczeni gracze będą w stanie jakoś pomóc, szczególnie, że jest 2 aktywnych pomocników, którzy często mogą pomóc.

2.5
(08-15-2018, 22:00)Cichusek napisał(a): spam wiadomosci na poczte mail itp.
Na spam da się coś zaradzić chyba - jak się nie mylę, to można ustawić limit wiadomości na skrzynkę mail.

Tak jak w tamtym wątku pisałem - problemów nie byłoby.
#2
Wiesz co to znaczy słowo nie?
Bo jak tak to po co robisz 2 wątek? Cichy chyba Ci coś napisał Tongue.
Darkside
#3
(08-16-2018, 11:37)xSpeedek1337 napisał(a): Wiesz co to znaczy słowo nie?
Bo jak tak to po co robisz 2 wątek? Cichy chyba Ci coś napisał Tongue.

Wiem, co to znaczy słowo nie, lecz ja chcę uzupełnić swoją wypowiedź. A odpowiedź cichuska była taka, iż nowi gracze nie będą tego umieli, a ja chcę udowodnić to, że jednak będą wiedzieć jak tego używać poprzez ten wątek.

No wiesz... To nie jest drugi wątek, tylko uzupełnienie, a raczej odpowiedź do Cichuska do tamtego wątku, bo tamten został zamknięty bez odpowiedzi.

Wiem, że Cichusek coś do mnie napisał, wiem o tym. Ale powiem jeszcze raz: Trzeba walczyć o daną rzecz, jeżeli chcesz ją zdobyć. A maile byłyby dobre do dodania, gdyby np. administracja chciała kogoś w grze ostrzec, albo napisać, za co dostał mute itp.
Jedynie bez sensownego co widzę tutaj, to twoja odpowiedź.
#4
To ty się lepiej naucz, że jeśli właściciel czegoś ci odmawia, to tego nie dostaniesz. A walczyć nie polecam, bo kto ze spamem wojuje, ten od warna ginie. +10.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości