Taki pomysł
#1
Tak sobie grzebałem w Internecie i natknąłem się na taki plugin, który dodaje zwłoki gdy gracz umiera:
https://www.spigotmc.org/resources/corpsereborn.29875/

Sprawdziłem to sobie i wygląda to dosyć fajnie: zwłoki pełną role takiej jakby skrzynki (naciska się na nie), która zawiera wszystkie przedmioty osoby która zgineła.
Samo zbieranie przedmiotów z zwłok da się wyłączyć. Można też ustawić limit czasu po którym znikają.

A może dodać taki plugin na Classica, na surowcową i Nether? To według mnie całkiem ciekawa rzecz.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Jestem za.
Bo czemu nie? Niektórzy będą mogli zobaczyć, że taki ktoś umarł w danym miejscu.
#3
Jestem za .
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#4
Wątpię aby Cichusek to dodał.
Mam jedno pytanie:
czy ten plugin umożliwia to, że jak ktoś zginie to pojawia się skrzynka z jego itemami i można je wziąć? Bo jeśli tak to na nie, bo jest banda cheaterów jak każdy wie i ktoś przykładowo zginie z ekwipunkiem diamentów wykopanych na x-rayu, i każdy może sobie to wziąć i się wzbogaci na cheaterze.

Ale jeśli istnieje możliwość zablokowania otwierania skrzyni w tym pluginie, bądź branie ich - to jestem na tak.
#5
Na tak
#6
Jestem za
¯\_(ツ)_It's so nice to meet you, let's never met again
#7
Jestem za
#8
(08-12-2018, 14:54)Im a Fake. napisał(a): Wątpię aby Cichusek to dodał.
Mam jedno pytanie:
czy ten plugin umożliwia to, że jak ktoś zginie to pojawia się skrzynka z jego itemami i można je wziąć? Bo jeśli tak to na nie, bo jest banda cheaterów jak każdy wie i ktoś przykładowo zginie z ekwipunkiem diamentów wykopanych na x-rayu, i każdy może sobie to wziąć i się wzbogaci na cheaterze.

Ale jeśli istnieje możliwość zablokowania otwierania skrzyni w tym pluginie, bądź branie ich - to jestem na tak.
#9
Jestem za samymi zwłokami. Itemy niech normalnie wypadają na ziemie i znikają po 5 minutach.
#10
jestem za


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości